Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınların Dış Görünüşlerine Takıntısı(Saha Çalışması)

Bu konu hakkında çok şey yazıldı çizildi başımdan geçen bir olgu ile analiz yapalım istedim.
Duş jeli falan almaya çıktım gratise içeride zaten sosyal mesafe falan yok %90 kadınların olduğu bir yer herkes bilir
Kadın profilleri dışardan bakınca muhafazakar,modern,radikal,hatta çarşaflı kadın bile gördüm
Kadınların Cpd si yüksek erkeklere çekici görünmek için doğanın verdiği en büyük yegane varlığın dış görünüş ve güzellik olduğunu biliyordum (ahlak,efendilik,entelektüellik,bilimle uğraşma,hobiler vs değil zaten) Ama tanımadığım sade görünümlü bir kadın mağazadan çıktıktan sonra konuştum. Doktor olduğumu söyledim ve tabiki de Cpd değerimi bir tık yukarı çeken bir etmen olduğu için kadın daha içten konuşmak istedi Diyalog Şu K: Kadın B: Ben Kızın yaş 20 21
Benim 25

B:Görüyorum da baya tıkış tıkış tüm güzellik salonları güzellik mağazaları neredeyse kadınlarla dolu
K: Evet öyle ya bakımlı olmayı seviyoruz
B: Evet tabiki bakımlı olunmalı ancak gördüğüm kadarıyla kadınlar bakımlı olmaya Estetik yapmaya Modaya vs... bir ömür ve servet harcıyorlar neden böyle bu durum ?Normal düzeyde bir bakım yeterli değil mi
K: Öyle de kadınlar birbirleriyle genelde rekabet halinde birbirlerine daha güzel görünmeye calısıyorlar
B: Rekabet kısmı doğru ancak rekabetinizin temeli erkeklere güzel görünmek değil mi?
K: Kesinlikle hayır Kadın dili farklıdır o yüzden
B: Şuan ben seni tanımıyorum muhtemelen doktor olduğumu söyledim ve daha ılımlı davrandın arada lavaboya gidecem diye rujunu tazeledin çünkü ilgimi çekmek istiyorsun. Ve bu rekabetinizin temel dayanağı statü para ve özgüven sahibi toplumun az kısmını oluşturan erkeklere güzel görünmek.

(Amacım evrimsel içgüdüleri kadının ağzından duymaktı acaba evet haklısın mı yoksa başka bir şekilde mi cevap vermesiydi meraktı hepsi)

K: Hayır tabiki de ne münasebet hayatımda biri olacaksa efendi saygılı beni sevecek bir olmasıdır dış görünüş para çok az önemli kazanılabilecek şeyler
B: Bana bu şekilde ifade etmenin sebebi küçüklükten beri ailenin ve öğretilerin sana bu tarz bir erkeğin uygun olduğunu söylemesi ama bu tarz bir erkeğe denk gelmişsen yada gelirsen sıkılacağını o çocuğa kötü davranacağını onu erkek olarak görmeyeceğin de bir gerçek
K: ahahahah öyle mi sanıyorsun beni sevecek adam mı var piyasada etraf şerefsiz kaynıyor bize denk gelmez ki öyle insan
B: Hayır etraf gerçekten iyi niyetli sakin uysal işinde gücünde insanlarla dolu ama sen bunları aramıyorsun. Ve bu eş bulma içgüdüsü din dil ırk ayırt etmiyor. En yobazıda en radikal insanı da böyle erkek istemez. İsterim demenizin tek sebebi öğretiler ve toplum içinde sürtük damgası yemek istememeniz.
Kadın buz gibi olmuştu kekelemeye başladı konuyu başka yerlere çektim sonra kalktık. Numarasını verdi sürekli yazıyor.
Çünkü orda sosyal statüsü iyi ve yüksek özgüvenli göründüğümü gördü.

O yüzden çalışmaya gelişmeye devam.
herkese bol şans

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8