Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınların Hoşuna Giden Parfümler

Şu ana kadar yaklaşık 10-12 tane parfüm kullandım ve aralarından kadınların hoşuna giden parfümleri sizlerle paylaşmak istedim.

1- Bvlgari Man in Black

2- Allure Homme Sport eau Extreme

3- Hugo Boss Bottled

4- Diesel Fuel for Life

5- Rochas Man

Roshas şekerden üretilir ve tatlı bi kokusu vardır parfüm her saat başı koku değiştirir üç katmandan oluşur kokusu, lakin unisex bir parfüm yani erkeksi bir kokusu yok maskülen kokuları tavsiye ederim hugo bos maskülen sanırım ama önüne gelen kullanıyor daha özgün kokuları tavsiye ederim.

Ben dp açık parfüm kullanıyorum gayette güzel kokusu maddi olarakta uygun.
Ultra viyole öneririm

ARMANI CODE PROFUMO
ARMANI ATTITUDE EXTREME
JO MALONE - ORANGE BITTERS
DIOR - HOMME
Polo Blue
Sigilli EA
Xerjoff Uden
Jovoy Remember Me
Nishane Sultan Vetiver
Profumum Roma Aqua Di Sale
Memo İtalian Leather
Thierry Mugler Kryptomint
JEAN PAUL GAULTIER - LE BEAU MALE

Roshas şekerden üretilir ve tatlı bi kokusu vardır parfüm her saat başı koku değiştirir üç katmandan oluşur kokusu, lakin unisex bir parfüm yani erkeksi bir kokusu yok maskülen kokuları tavsiye ederim hugo bos maskülen sanırım ama önüne gelen kullanıyor daha özgün kokuları tavsiye ederim.

Aga güzel kokuyor ve daha çok akşam için kullanırsın onu,eğer maskülen kokularsa konu Tom Ford Oud Wood gibi kokular işin içine girer ama onlar da genç yaş için sırıtan kokular.Mesela Dior Sauvage kadınlar ciddi anlamda bayılıyor o parfüme ama maskülen hiç bir yanı yok.Önemli olanın güzel kokmak olduğunu düşünüyorum ben.

Tamamı Erkek ve Maskülen kokulardır. Seçip beğenip kullanın

Emporio armani stronger with you
Ermenegildo zegna florentine ıris
Prada luna rossa carbon
Drakkar noir
Dior Sauvage
Versace Man Eau Fresh
Bvlgari Aqva Amara
Versace Pour Homme - ADG Profumo
DP - C15 (C.K 212 VIP MEN)
Hermes Terre d’Hermes
Tom Ford Black Orchid