Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınların Hoşuna Giden Parfümler

Şu aralar 3 tane parfüm alıp sonuna kadar memnun kaldığım instagram adresini bırakayım size
nesesparfüm

Kadınların amk asıl senin hoşuna giden parfüm ne onu de

Senelerdir tek tercihim 'Burberry Classic Man', öneririm.

Ben David Walker E-149 kullanıyorum şuana kadar çevremdeki insanlardan(özellikle kadınlar :D) çok güzel yorumlar aldım david walker öneririm hem çok pahalı değil hem de güzel kokuları var

ARMANI CODE PROFUMO
ARMANI ATTITUDE EXTREME
JO MALONE - ORANGE BITTERS
DIOR - HOMME
Polo Blue
Sigilli EA
Xerjoff Uden
Jovoy Remember Me
Nishane Sultan Vetiver
Profumum Roma Aqua Di Sale
Memo İtalian Leather
Thierry Mugler Kryptomint
JEAN PAUL GAULTIER - LE BEAU MALE
Jean paul a cevremdeki kadınlardan da ben nasil diye sormadan da adini soran oldu tassak kokuyor.

Fahrenheit'ın Christian Dior yorumu deri, muskat ve odunsu kokularıyla maskülin bir karakter ortaya koyarken aynı zamanda leylak, yasemin ve lavanta ile tatlı bir koku yayar. Limon, mandalin, amber ve bergamot da bu kokuları destekleyerek etkileyici bir kombinasyon yaratır.

Deri kokusu oldukça baskındır yani vücudunuza fütursuzca sıkmak yerine boynunuza bir iki ufak vurgulama yapar ve vücudunuzun belli bir bölgesine dibinden dibinden ve şişeyi bitirircesine sıkmak yerine geniş bir açıdan sıkarsanız çok daha iyi bir etkiye sahip olursunuz.

Erkek parfümlerini tek tek deneme şansım olmamış olsa da pek coğu hakkında bilgi sahibiyim ve 2019'un başından beridir Fragrantica web sitesini takip edip makaleleri okuyorum. Yakın zamanda (1-2 hafta) bu konuda bir yazı yazıp detaylıca bahsedeceğim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8