Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınların trip atma hakkındaki düşüncelerinizi neler? Kadınlar neden trip atar?

Dostlar, geçen gün bazı soruları bu grupta sormuştum ve oldukça etkili cevaplar almıştım. Şimdi de bu soruyu sormak istiyorum; kadınlar neden trip atar? Bu davranış biçiminin altında yatan düşünce nedir? ( Kardeşim bu tarz şeyleri sorma, bunlar saçma saçma soruları demeyin çünkü gerçekten herhangi bir konuda başarı sorduğumuz soralrdan gelir)

Rahatsız oldukları bir durum hakkında dürüstçe konuşmak ve çözüme ulaştırmak yerine, sorunu gizlerler ve karşı tarafa tavır alırlar. Açıkçası, kendini ifade edemeyen, sorunlarını ve şikayetlerini konuşamayan tüm insanlar trip atar. Bunun erkeği-kadını olmaz. Mantık aynıdır. Karşılarındaki insana trip atarak sorunları çözmeye çalışıyorlar; bilmiyorlar ki bu pireyi deve yapıyor. Trip atan insanlarla anlaşmak çok zor. Bunların sosyal ilişkileri de duygusal reaksiyonları da pek sağlıklı olmaz. Sadece kadınlara özel bir şey değil trip atmak. Beni bir arkadaşım dışarı çağırmıştı. Dedim ki evde misafir var, gelemem. Sonra misafirin küçük çocuğu bahçeye çıkmak istedi, ben de çocukla indim. Arkadaş beni görmüş, 1 hafta konuşmadı, mesajlarıma soğuk yaptı. Point Blank klanımız vardı o aralar (ne oynardım be!), gel oynayalım derdim "yok sen takıl" derdi. En son çektim kenara dedim ne oldu, başladı çocuk caz yapmaya. İnsan "la oğlum misafir var dedin seni bahçede, parkta gördük ne iş" falan der değil mi! Yok, amg böyle saçma sapan şeyler.

Kız, erkek fark etmez. Tribe karşı nasıl tepki vereceğiz, işte yine 31 yıllık naçizane tecrübemle aktarıyorum: Soğukkanlı ol, neşeli ve esprili ol, duygusal davranma ve karşı taraf gibi tribe trip yapma.
Anladım hocam yine guzekyve aydınlatıcı bir açıklama teşekkürler

Rahatsız oldukları bir durum hakkında dürüstçe konuşmak ve çözüme ulaştırmak yerine, sorunu gizlerler ve karşı tarafa tavır alırlar. Açıkçası, kendini ifade edemeyen, sorunlarını ve şikayetlerini konuşamayan tüm insanlar trip atar. Bunun erkeği-kadını olmaz. Mantık aynıdır. Karşılarındaki insana trip atarak sorunları çözmeye çalışıyorlar; bilmiyorlar ki bu pireyi deve yapıyor. Trip atan insanlarla anlaşmak çok zor. Bunların sosyal ilişkileri de duygusal reaksiyonları da pek sağlıklı olmaz. Sadece kadınlara özel bir şey değil trip atmak. Beni bir arkadaşım dışarı çağırmıştı. Dedim ki evde misafir var, gelemem. Sonra misafirin küçük çocuğu bahçeye çıkmak istedi, ben de çocukla indim. Arkadaş beni görmüş, 1 hafta konuşmadı, mesajlarıma soğuk yaptı. Point Blank klanımız vardı o aralar (ne oynardım be!), gel oynayalım derdim "yok sen takıl" derdi. En son çektim kenara dedim ne oldu, başladı çocuk caz yapmaya. İnsan "la oğlum misafir var dedin seni bahçede, parkta gördük ne iş" falan der değil mi! Yok, amg böyle saçma sapan şeyler.

Kız, erkek fark etmez. Tribe karşı nasıl tepki vereceğiz, işte yine 31 yıllık naçizane tecrübemle aktarıyorum: Soğukkanlı ol, neşeli ve esprili ol, duygusal davranma ve karşı taraf gibi tribe trip yapma.
Sağol Üstat Point Blank güzel Oyundu bee Cs ye para vermeyip Point Oynardım ; ) 5 yaşımdan beri ;)

Çok güzel örneklerle şekillendirmişsin. Bence ''trip'' bazen cilve gibi oluyor. Yani şöyle '' Amk yine trip atıyor.'' dememek lazım. Oyunun bir parçası sonuçta :)

"Bakalım onu stres altına sokup bir kız çocuğuna çevirebiliyor muyum?" testi bir nevi. Güçsüz bir varlık olan kadın bile bu adamı strese sokup gücünü elinden alabiliyor, eğer gerçekten strese girmesi gereken bir savaş-hayatta kalma durumu olursa kadınını ve çocuğunu nasıl koruyacak? Yorganın altına saklanıp ağlar herhalde. Tüm testlerin temelindeki düşünce de budur. Aynı zamanda "en küçük ters yapmamda bir yavru köpek gibi kapıma gelip yalvaracak, moralimi düzeltmeye çalışacak mı bakalım?" düşüncesi de var. Bu da adamın yokluk zihniyetini, seçeneksizliğini ve muhtaçlığını, doğal olarak da değerini (aslında değersizliğini) belirlemeye yarıyor. Biz tipine göre aleti kaldırıyoruz ve bu tamamen görsel bir şey fakat kızlar tamamen (neredeyse) karaktere göre ıslandığı için, bu testler karşısındakinin değerini anlayabilmesi için elzem. Ayrıca shit test yiyorsanız kızın kafasında sizinle sevişme ihtimali belirmiş demektir, yani testler kötü değil aksine iyi bir işarettir. "Küçücük beyninle kimi test ediyorsun lan sen?" şeklinde yükselmenize gerek yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8