Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınların Yarı Çıplak Giyinmesinin Sebebi

Sebebi vitrindir. Kadınlar, erkeklerin gözünde değerli olan şeyin kariyerleri, bilgileri, görgüleri, esprileri, zekaları, ne bileyim yemek yapma becerileri vs gibi şeyler olmadığını içten içe biliyorlar.

Sergileyebilecekleri vitrine koyabilecekleri ve karşı cinsin ilgisini çekebilecekleri – düzeltiyorum – ilgisini çekmek istedikleri erkeklerin ilgisini çekebilecekleri yöntemin yarı çıplak giyinmek olduğunu biliyorlar.

-Problem ilgisini çekmek istemedikleri erkeklerin de ilgisini çekiyor olmaları. Eğer en tepedeki %10'luk dilime girecek erkeklerin ilgisini çekecek, kalan %90'a görünmeyecek bir yöntemi olsaydı bu işin, emin olun kadınların tamamı bunu yapıyor olacaktı.

-Problem herkesin arzuladığı erkeklerin ilgisini asla çekemeyecek kadar tipsiz, yaşlı vs kadınların da nefretini çekiyor (slut shaming) olmaları. Zira “karşı dükkan kalite mal satıyor, benim mallar dandik, o zengin olurken ben sürünüyorum” hissiyatı yaratıyor güzel kadınların güzelliklerini sergilemeleri.

Erkekler niye güzel arabalar alıyor, güzel saatler takıyor, güzel evlerde oturuyor, kariyer, statü, sosyal değer vs için kasıyor, ama atıyorum cilt bakım ürünlerine ilgi göstermiyorsa, kadınlar da tam olarak aynı sebepten dolayı doğanın kendilerine verdiği avantajları sergiliyorlar.

Birbirinizi dövmenin manası yok. Doğa bu. İstediğin kadar kız et, ama kimse senin bitirdiğin Harvard’la, memelerinle ilgilendiği kadar ilgilenmiyor emin ol. En okumuş en bilgili görgülü vs adam bile meme görünce aklını yitiriyor. Neden? Doğamız bu.

(bkz: sütyen gören orhan pamuk mutluluğu)

Güzel yazı dostum!
-Problem ilgisini çekmek istemedikleri erkeklerin de ilgisini çekiyor olmaları. Eğer en tepedeki %10'luk dilime girecek erkeklerin ilgisini çekecek, kalan %90'a görünmeyecek bir yöntemi olsaydı bu işin, emin olun kadınların tamamı bunu yapıyor olacaktı.
Şurayı okuyunca aklıma, içine hiç bir şey giymeyip çırılçıplak şekilde sadece üstünü paltoyla örten kadınlar geldi :D

Eline sağlık güzel olmuş.
Kimde ne varsa o onu sergiler, zekası olan onu güzelliği olan onu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8