Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlarla Konuşamıyorum Diyenler!

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Kadınlarla konuşamamanızın birçok sebebi olabilir. Aslında, bana sorarsanız bunların başında heyecan geliyor. Heyecan yapıyorsun, beynin kırmızı alarm veriyor ve donakalıyorsun.

Bunun çözümünü şu başlıkta incelemiştim, eğer heyecanla ilgili sorunun varsa önce bunu oku; Kadınlarla Tanışmaktan Korkuyorsun Çünkü...

Şimdi gelelim ikinci soruna; konu bulamamak.

Bu da erkeklerin baş belasıdır. Açılışı yaptın, muhabbet ediyorsunuz ve BAM! Muhabbet tıkandı. Böyle boş boş bakışlar atıyorsunuz birbirinize. Sonra herkes kendi yoluna...

Peki bunu engellemek için ne yapmalısın ? Tabi ki de en başta, bolca kitap okumalısın. Kitap okumanın faydalarını anlatacak değilim. Hepiniz zaten biliyorsunuz. Bu yüzden kitap okumak bu konuda size çok faydalı olacaktır. Ama ben bunun haricinde, yine kitap okumak kadar ve bir o kadar da faydalı olan bir egzersizden bahsedeceğim: satıcı egzersizi.

Satıcıları bilirsiniz, birçoğunun hitap yeteneği güçlüdür. En dandik ürünü bile altın kadar kıymetliymiş gibi sunabilirler size. Bıraksanız o ürün hakkında saatlerce konuşabilirler.

Siz de aynı şekilde yapacaksınız. Etrafınızdaki herhangi bir cismi seçin ve kronometreyi bir dakikalık geri sayıma ayarlayın. Mesela benim şu an tam sağımda bir klima kumandası var. Bir dakika boyunca klima kumandasından bahsedeceğim, özelliklerini anlatacağım.

Egzersizin isminin satıcı egzersizi olduğuna bakmayın, cismi övmek zorunda değilsiniz. Cisim hakkında aklınıza gelen her şeyi söyleyebilirsiniz. Zaten egzersizin ismini de ben uydurdum. Mesela klima kumandası hakkında bir anım varsa onu anlatırım, klima kumandasının tarihinden bahsederim, mekanizmasını biliyorsam anlatırım. Ve bu bir dakika boyunca klima kumandası hakkında söylemek istediğim ne varsa tam olarak söylemeliyim.

Böylece beyninizi konu hakkında konuşmaya ve yeni şeyler üretmeye zorlamış olacaksınız. Ayrıca hitap yeteneğiniz de bir hayli gelişecek. Bunu her gün en az 10 dakika yapmanızı öneriyorum.

Etkilerini bizimle paylaşmayı da unutmayın!

kadınlarla konuşamamak değilde her kızmı firendzone atar yaa herkesinmi sevgilisi , sevdiği var ulan ben meriç olmak içinmi geldim bu dünyaya

Hocam denedim bir kez ama çok saçma şeyler söyledim öyle olunca da sayiliyor mu :D Pet şişe vardı yanımda şöyle dedim : Pet şişeler günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız bir eşyadır . İçine içecekler konur. Cam şişeye göre daha çok tercih edilir çünkü maliyeti daha düşüktür . Ama cam şişelere göre daha zararlıdır . Doğada çözünmesi çok uzun zaman alır . Üzerinde bir kapağı vardır . Bu sayede içtiğimiz içeceği tek seferde içmek zorunda kalmayız ve içine toz girmemesini sağlar .

Hocam denedim bir kez ama çok saçma şeyler söyledim öyle olunca da sayiliyor mu :D Pet şişe vardı yanımda şöyle dedim : Pet şişeler günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız bir eşyadır . İçine içecekler konur. Cam şişeye göre daha çok tercih edilir çünkü maliyeti daha düşüktür . Ama cam şişelere göre daha zararlıdır . Doğada çözünmesi çok uzun zaman alır . Üzerinde bir kapağı vardır . Bu sayede içtiğimiz içeceği tek seferde içmek zorunda kalmayız ve içine toz girmemesini sağlar .
Saçmalamak serbest. Maksat konuşmak ve fikir öne sürmek. Beyin dediğimiz organ kas misali, kullandıkça gelişir. Sen kendini konuşmaya, fikir üretmeye zorla zaten beynin de adapte olacaktır duruma ve gitgide daha mantıklı konuşmalara dönüşecektir.

Bu tekniği ilk defa duyuyorum bende denemek istiyorum lan bir örnek yazacağım.

Üçlü prizler yaşamı neden bu kadar kolaylaştırıyor anlamıyorum ben mesela düşünsene bir yerde oturuyorsun eğer priz sana uzaksa ya prize gidiceksin ya da üşengeç biriysen üçlü prizi çekeceksin yanına takacaksın oh mis hayat ya 3 tane de girişi var bak he tak telefonunu tak bilgisayarını tak tak bitmiyor yav bir tane de ben alacağım bu gidişle bildiğin üçlü priz satan yerler varsa benle beraber üçlü priz almaya gel sen kaliteli bir alıcıya benziyorsun

"Kaliteli bir alıcı" şekxşneşxnw

Bardaklara günümuzde siklikla karşilaşırız, plastikten, camdan, porselenden yapilıyor çoğunluğu, kullanim omurleri fazladir, içinde su, meyve suyu, çay hatta kahve içeriz. Aaa kahve demişken seninle haftaya salı bardakta kahve içmeye gidiyoruz....

Prezervatif..
Prezervatifler günümüzde çok yaygın olaram kullanılmaktadır. Hayati bir öneme sahiptir. Düşünsene boşalmadan önce çıkarmak , üstüne boşalmak gibi sorunlar olacaktı eğer prezervatif olmasaydı tabii bunlar kimine göre sorun kimine göre tercih. Prezervatif alınan zevkin uzunluğunu arttırır. Bu her iki taraf içinde çok iyidir.Kaygan olması da işi daha da kolaylaştırır. Aaah prezervatif icat edilmeden önce her s*x te bir çocuk mu yapılıyordu ? Rezalete bakk .
Neyse ki günümüzde çok fazla . Hatta eczanelerde ücretsiz olarak bile dağıtıyor devlet. Onlar ne kadar da pek beğenilmese de bim prezervatifi ve en çok kullanılan OK markalı prezervatif var. Bunlar prezervatif üretmekle yetinmeyip bide prezervatiflere özellikler yüklemişler. Örneğin rötar etkili (geciktirici etkili) , ekstra thin (ince , ten tene isteyenler için) , özel kıvrımlı (kız daha fazla uyarılsın diye) ...
Prezervatifler paketlerde genelde 15 li 12 li olarak satılır ama son zamanlarda 3 lü 5 li hatta tekliye bile düşmüştür. Neyse haftaya salı bana geliyorsun beraber prezervatif kullanacaz..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8