Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Kafaya takmak

Katılım
8 Temmuz 2018
Mesajlar
128
Tepkime puanı
64
Şehir
Kahramanmaraş
çok dertleri sıkıntıları takmam ama biri laf atınca yada kotu/sert eleştirilerde bulununca kotu oluyorum
 
Katılım
4 Ağustos 2018
Mesajlar
264
Tepkime puanı
258
Şehir
Konya
Bendede vardı o, bi ara hayattan hiç zevk alamıyodum o aralarda bişey oldu şu an dediklerini unursamıyorum. Umutsanacak şeyler değiller çünkü. Sendede aynısı, kafana taksan bile işine devam et.
 

Godless Alpha

Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
456
Tepkime puanı
1,662
2 çeşit eleştiri vardır: Muhalefet için eleştiri ve kendisine çeki düzen vermesi için eleştiri.

Eğer hiç yoktan yere eleştiri alıyorsan ciddiye almana gerek yok. Lakin kendine çeki düzen vermen için bir eleştiri geliyorsa bilinç süzgecinden geçirip değerlendirmen gerekir. Eleştiri değerlendirebilen için büyük fırsattır. Eleştirilmiyorsan bir problem var demektir eleştiriliyorsan değil.

Giyimin kötüdür, bir arkadaşın "kanka bol giyinmesen daha iyi olur dar sana daha çok yakışır" der. Bu iyi bir eleştiridir dikkate alırsın.
Giyimin güzel ve farklıdır, başka bir arkadaşın "bu ne hal azcık düzgün giyin de adama benze" der. Bu eleştiriye güler geçersin, dikkate almaya değmez.

İyi eleştiriler kendini değiştirmen için bir fırsattır iyi değerlendir. Diğerlerini de umursama hatta kıskanıyor diye düşün biraz popon kalsın. :d
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst