Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kahramanmaraş saha raporu + ses kaydı

Selam ben milf sevdalısı dedikleri comet 2 gündür yaptığım saha raporumu sizlerle paylaşacağım + ses kaydı şimdiden birisinin annesini ayartmaya çalıştıysa kb

Gratisteydim bi ürün aldım sıraya girdim o anda arkamda bi kadın gördüm maskesi hafif düşmüştü amacım maskesini kapatması gerektiğini söyleyip burnunun küçüklüğü ile neg yapmaktı ama özellikle şunu dedim ilk önce:
C: bence burnunu kapatmalısın
K: açık mı? Farketmedim... Bence kapatmalısınIZ dersen daha iyi olur çünkü ben senin annen yaşında bir kadınım
C: (aşağılayıcı bakışla) evet haklısın
K:biraz daha farkında olursan daha iyi olur
C: bilmiyorum benim ağzım öyle alışmış(hala aşşağılayıcı bakıyorum kadın birşeyler demeye çalıştı sözünü kestim) evet bi çoğaltma eki çok farkeder
K: efendim?
C: (gülerek ve aşşağılayarak ) bi coğaltma eki diyorum çok farkedebiliyo
K: çok farkeder tabiki ben bir X öğretmeniyim (sözünü kestim)
C: benim babamda müdür :d (aslında değil)
K: (bozuldu) olabilir ama farkedebilir
C: yani.. belkide üniversiteli gibi gördüm seni
K: (biraz kısık sesle söyledim) efendim?
C: belkide bi genç gibi gördüm sizi
K: he olabilir
C: yani çokta yaşlı durmuyorsun .d
K: olsun..(hala sıradayız arkamı tamamen döndüm ona hemen ardından durdu ve) 40 yaşındayım
C: 40 mı yaşındasınız? (gülerek) genç görünüyorsunuz (siniri geçti)
K: (gülerek) kendime iyi bakmışımdır
C: benim annem içinde aynı şeyi söylüyorlar
K: doğrudur
C: anladım
K: (bişey diyecekti lafını kestim)
C: burda mı öğretmenlik yapıyorsunuz
K: evet x lisesinde sende lise öğrencisisin galiba
C: bilmiyorum ben liseye hazırlanıyorum
K: öylemi hangi etüt merkezine gidiyorsun
C: etüte gitmiyorum Antep'te okuyorum ben
K: hee (araya girip bişey diyecekti lafını kestim)
C: Antep'te okuyorum evet
K: (güler yüzle) hee inşallah muhaffak olursun
C: ya genelde Antep te de herkes çok büyük durduğu için genelde hep böyle oluyorlar belkide gastronomi şehri olduğu için böyle olabilir
K: gerçi ben İstanbul'da yaşıyordum Yeni taşındım buraya
C: ben olsam burda kalmazdım çok sıkıcı
K: hahahah doğrudur hahahaa (Arkamı tamamen döndüm tekrar)
K: 2 3 saniye bekledi ve kaşları kalkık şekilde) hangi bölüm istiyorsun(ili)
C: sayısalcıyım İzmir Ege hemşirelik düşünüyorum
K: çalışıyormusun
C: ama hiç çalışmıyorum büyük ihtimal mezuna kalıcam haha (o anda sıra bana geldi ürünü verdim kasiyere)
K: kalmassın bence
C: çok fazla kitap okuyorum piskoloji özellikle
(Kasiyerle birşeyler bla bla)
Çok fazla kitap okuyorum ama çalışasım gelmiyor
K: belkiii dersi derste dinliyorsundur
C: derslerde yatarım genelde
K: deme (gülerek) en sevmediğim öğrenci
Yine k: cüzdanımı alıp hemen geliyorum..( kafamı salladım) Jale... Jale... (Jale kişisi yok koşa koşa karı gitti ürünleride sepetle birlikte yere bıraktı Sanırım cüzdanımı tuvalette unuttum diyerek gidiyordu 10/8 di manyak hatundu varya bazı özel kısımları sessize aldım seside değiştirdim işte ses kaydı:

6.33 MB file on MEGA

Sonra bidaha görmedim ardından D&R ye gittim orda set açmak kolay olur diye düşündüm 2 tane kız gördüm yanlarına geldim ve merhaba kız bana döndü feyyaaaaz! Napıyorsun burda falan dedi kuzenimmiş (15) aq kız yanındakine baktım 10/2 anca bu yeni nesil ne yiyip içiyorlar bilmiyorum ama comet boş dururmu uzun süredir görmediğim kuzenime bana bi hediye kitap alsana dedim ayrılırken de beleş kitapla çıktım ordan

Sonra DeFacto da 10/8 lik kızıl saçlı gözlüklü felaket bir hatun gördüm girişe gittim kadını bekledim 25lerinde birşeydi girişte bi 10dk bekledim sonra birden yanına gelerek
C: merhaba ya ben bi kitap altımda fişi kuzenimde kaldı 2 kişilerdi buraya geleceklerini söylemişlerdi biri kısa boylu şişman biri de uzun boylu zayıf hipti bi bi tipti onları gördünüz mü
Kızın arkadaşı: hayır görmedik
C: (10/8 e dönerek) tarzına bayıldım
Asıl hedef: teşekkür ederim
Ve kızla tam birşey daha söyleyecekken arkadaşı yürümeye başladı oda hemen ardından gitti ses kaydı var ama başarısız bir girişimdi... Herneyse

AVM den çıktım durağa gidiyordum boks makinesine vuran 3 abi gördüm boks makinesi bahanesiyle onlarada set açtım yarım saat muhabbet ettik sonra görüşürüz dedim durağa gittim (keko tipler gibi ama iyiler biri kolpaçinodaki yürüyen cinselliğin aynısıydı!) Bi kadın gördüm 30 yaşlarında onla da çene çalmaya başladım hangi otobüse binicem falan dedim şuna bineceksin dedi ya maraşa gezmeye geldimde hiçbir şey yok burda bla bla bla çene çaldık kadının telefonu çaldı onla konuşmaya başladı öteki abiler geldi sonra instamı istediler "bişey olursa gardaşım mesaj at ha biz her an burdayıh" sonra biri istek attı kullanıcı adına baktım panzehir Muhammet seni takip etmeye başladı...

Sonra şunu farkettim lan dedim konuşmak cidden iyi geldi kızlardan önce ısınma olarak dede nene amca cocuk bunlarla muhabbet edeyim sonra kızlara geçeyim dedim abilerle konuşmak iyi geldi hızımı alamadım bunlar geri gittiler

Meydana indim yoldan biri geliyordu 10/7 fiziği direk dikkat çekti merhaba birşey danışmak istiyorum dedim yüzüme bile bakmadı umrumda değildi

Kimse yoktu meydanda ya herkes kocasıyla yada annesiyle birlikteydi akşam olmuştu

Sonrasında durakta bir kadınla çene çalmaya başladım 5 6 dakika konuştuk aynı taktik Maraşta sıkılmıyormusun vs.. kadının otobüsü geldi kadın aceleyle bindi otobüsler saat başı geliyormuş ve saate baktım ki 8.30! Yarım saat sonra yasak var
Eve döndüm ve ertesi gün oldu yani bunu yazdığım tarih

Otobüse bindim instadan düşürdüğün tiktok fenomeni kızla buluştum sonra işlerimi hallettim meydana indim tekrar
Bi kadın gördüm kırmızı saçlı arkadaşıyla birlikteydi biraz etraflarında dolandım telefonla konuşur gibi yaptım önemli işlerim varmış gibi telefonla konuşma rolü yaptım gözleri bana kesilmişti telefonu kapattım bi nege ihtiacım olduğundan neglere göz attım hoşuma gideni aldım ve bi baktım ki otobüsleri gelmiş gittiler...

Sonra birine daha rastladım bi sarışındı fiziği harikaydı balık etliydi yaklaşık 35 yaşlarındaydı ses kaydediciyi açtım

C: bakar mısınız ben burdan x yerine gideceğim de buraların biraz yabancısıyım hangi otobüse bineceğim
K: x yazar üzerinde yada Z yazar
C: x sitesi.. buranın yabancısı mısınız
K:yoo yoo
C: buralı mısınız ! Buralı gibi değilsiniz
K: yoo genelde öyle derler
C: melezsiniz o zaman herhalde (kadının lafını kesiyorum hafif bi mütevazı yüzüm var) anne veya baba mı yabancı
K: hayııır 😄!
C: cok farklı geldi konuşmanız
K: he evet öyle( lafını kestim kadının)
C: mesela 4-5 şehir gezdim böyle ama hiç böyle konuşan birisine rastlamadım kıbrıslımısınız!(sert bir dili vardı Türkçe öğrenmiş bir Rus gibi)
K: yok bee naptın sende ağır konuşuyorum o yüzden yani
C: sert bir diliniz var bastırarak konuşuyorsunuz
K: ses tonumdan dolayı hastayımda birazcık
C: ondan dolayı mı
K: konuşmaya eriniyorum belki ondan olabilir haha
C: bende buraya geldim ananemle dedem burda kalıyor
K: hee onlarınmı yanına geldin
C : evet antepten geldim buraya işte dedim 1 2 ay kafamı dağıtayım üniversite sınavlarına hazırlanıyorum (kadın arada hıhım aynen diyor dinliyor) hani dedim oraları gezer kafamı dağıtırım falan Gezecek hiçbiryer yok
K: burda genelde şehir dışında gelecekler çok fazla zaten heryer kapalı hiçbir yerin tadı yok yani tek görebileceğin alan şu bide şey var eski evlerin ulu caminin oralar var oralarda çok hoş aslında
C: buraları gezdimde çok..( birbirimizle baya hararetli konuşuyoruz birbirimizin lafını böldük .d)
C: antebi hiç gezdiniz mi
K: çok az gezdim
C: mesela Antep'te gezecek çok fazla yer var çok güzel yerler var
K: hıhım evet (otobüsün biri geldi o değildi)
C: çok kalabalık.. o değil herhalde ya
K: bide hücum ediyorlar dikkat et hahaha
C: otobüsemi
K: (köpek mama-kabı bakışı) hııhıım
C: biraz sakinleşmesini bekleyebilirim o zaman hahah
K: hahaha bekleme o sakinlik hiç olmaz 5 e geliyor çünkü saat hahaha
C: (konuya dewamKE) mesela Antep'te çok fazla gezecek yer var yiyecek çok fazla şey var
K: aynen aynen evet
C: mesela Kavaklık parkı felan var kocaman şehrin içine orman yapmışlar gibi
K: evet herşeyi düşünmüşler bazen bile buraya gezmeye geliyorlar başkonutuna gidiyorlar yedikuyulara gidiyorlar piknik yerlerine gidiyorlar nereler nereler (bende arada dinlediğimi göstermek için hıhım diyorum)
C: çok fazla yer var
K: şifalı suları falan
C: (gülerek) buraya geliyorum ama hiçbişey hiçbiryer yok yani gezecek göz attım bir buraya gittim bide 15 temmuz parkı dediler (kadın arada dinliyor evet diyor) oraya gittim hiçbirşey yok
K: hahahahaha
C: yani böyle keko cocuklar
K: birisi seni arabayla gezdirse iyi olur ama yapacak birşey yok hahah
C: yani evet bütün hayallerin yıkıldı yani buraya geldikten sonra hahaha
K: böyle gezdiren birisi olucak arabası falan olucak anca öyle olur
C: ohoo 70 yaşındaki dedem de gezdiremezki beni zaten haha
K: onun için biraz hareketlendirmen lazım anca öyle olur yaa benim bi arkadaşım vardı( gözü otobüse kaydı)
C: siz hangi otobüse biniceksiniz
K:bekleyebilirim seni😊(o anda saat başı gelen benim amk otobüsü hemen arkasından geldi)
K: aaa evet sen buna bin bu rahatmış kimsede yok
C: sende şuna mı biniceksin
K: hıhım evet buna binicem
C: :( görüşürüz
K: (arkasına bakarak) görüşürüz

Ve deli oldum kadın her dediğime gülmeye başladı kendi baştan çıkarma gücümü kullanmıştım otobüse bindim o an o lanet noyu isteyemedim hay aq ses kaydı:

6.15 MB file on MEGA

Sonra otobüse bindim bi düşündüm ve dedimki yolda eğer güzel bir hatunla karşılaşırsam inerim (kartta para kalmadı) sonra inmem gereken duraktan 2 durak önce bi kız gördüm 10/7 25 30 yaşlarındaydı hemen bastım düğmeye kadın durakta bekliyordu indim

C: merhaba ben burada yeniyimde gezebileceğim biryerler varmı burda
K: yani burda gezebileceğim.. yok yani heryer kapalı olduğu için hiçbirşey yok
C: buralı değil misin?
K: yani fırnız var çok uzak yerler var
C: yok o kadar uzak
K: onun dışında gezecek yerler yok
C: ya ben Antep'ten geldim
K: çarşıyı karşıdan binebilirsiniz
C: yoo ordan geldim zaten orayı gezdim bayada orda bişey bulamadım yani gezip görülebilecek biryerler bulamadım açıkcası
K: ya burda da öyle işte yukarlarda
C: ya bende ananem gilde geldim 2 haftalığına onların yanına geldim üniye hazırlanıyorum dedim ufak bir tatil yapayım hani Gaziantep'te oturuyorum evimiz yakın buraya dedim işte gezim 1 2 hafta kafa..
K: burada gezecek yerler yok Heryer kapalı olduğu için Normaldir
C: gezecek yerler varsa dedim gezip tozayım buraya bi geldim ulucamiye gidiyorum buraya geliyorumertesi gün yine çıkıyorum yine geliyorum ananem dedemde yaşlı onlarda bilmiyor gezecek yerleri falan
K: aynen am.. otobüsüm geldi!
C: peki teşekkür ederim

Ve bu kadar ses kaydı alacağımı söylemiştim bunları sizler için yapmıyorum tecrübelerimi saklayıp hatalarımdan ders almak için tutuyorum bununda linkini atmayacağım sesimi kalınlaştırmak kesmek megaya yüklemek yarım saat sürüyor zaten başarısızdı buda

Bana soracak olursanız 2 si gayet başarılıydı çok yeni şeyler öğrendim en azında hiç olmadı çabaladım maraşta antepte set açıyorum siz düşünün aq telefona ufak bi kulaklık takmalıyım ses gürültüsü yoksa çok alıyor

Şimdi konumuza geri dönersek çok güzel planlarım vardı ama forumda yazdıklarımı gram ciddiye alan yok herkes pua herkes jigolo herkes alfa ne b*k yazsam 5/4 ü ooo olmamış yanlış düşünce prensibi yalan bunlar diyor KKSKCOXLCCLVL şimdi kardeşlikler uzayın gidin başka saha raporu yazan birini bulun başka bi tavsiye veren insanları bulun gidin o cok bilen arkadaşlar size özgüven motivasyon versin Gaziantep'te set açmak isteyen olursa mesaj atsın kalın sağlıcakla görüşmek üzere playboylar

Forumu bırakıyorum...

Son düzenleme:
Ses tonu ve diksiyon Mr. Deer'in tıpa tıp aynısı. Ses kalınlaştırma olayın niye? Anlaşılmasın diye mi? Ahahajahaha

Reis ne yaptın sen böyle ama teşekkür ederim gaza getirdin beni

Selam ben milf sevdalısı dedikleri comet 2 gündür yaptığım saha raporumu sizlerle paylaşacağım + ses kaydı şimdiden birisinin annesini ayartmaya çalıştıysa kb

Gratisteydim bi ürün aldım sıraya girdim o anda arkamda bi kadın gördüm maskesi hafif düşmüştü amacım maskesini kapatması gerektiğini söyleyip burnunun küçüklüğü ile neg yapmaktı ama özellikle şunu dedim ilk önce:
C: bence burnunu kapatmalısın
K: açık mı? Farketmedim... Bence kapatmalısınIZ dersen daha iyi olur çünkü ben senin annen yaşında bir kadınım
C: (aşağılayıcı bakışla) evet haklısın
K:biraz daha farkında olursan daha iyi olur
C: bilmiyorum benim ağzım öyle alışmış(hala aşşağılayıcı bakıyorum kadın birşeyler demeye çalıştı sözünü kestim) evet bi çoğaltma eki çok farkeder
K: efendim?
C: (gülerek ve aşşağılayarak ) bi coğaltma eki diyorum çok farkedebiliyo
K: çok farkeder tabiki ben bir X öğretmeniyim (sözünü kestim)
C: benim babamda müdür :d (aslında değil)
K: (bozuldu) olabilir ama farkedebilir
C: yani.. belkide üniversiteli gibi gördüm seni
K: (biraz kısık sesle söyledim) efendim?
C: belkide bi genç gibi gördüm sizi
K: he olabilir
C: yani çokta yaşlı durmuyorsun .d
K: olsun..(hala sıradayız arkamı tamamen döndüm ona hemen ardından durdu ve) 40 yaşındayım
C: 40 mı yaşındasınız? (gülerek) genç görünüyorsunuz (siniri geçti)
K: (gülerek) kendime iyi bakmışımdır
C: benim annem içinde aynı şeyi söylüyorlar
K: doğrudur
C: anladım
K: (bişey diyecekti lafını kestim)
C: burda mı öğretmenlik yapıyorsunuz
K: evet x lisesinde sende lise öğrencisisin galiba
C: bilmiyorum ben liseye hazırlanıyorum
K: öylemi hangi etüt merkezine gidiyorsun
C: etüte gitmiyorum Antep'te okuyorum ben
K: hee (araya girip bişey diyecekti lafını kestim)
C: Antep'te okuyorum evet
K: (güler yüzle) hee inşallah muhaffak olursun
C: ya genelde Antep te de herkes çok büyük durduğu için genelde hep böyle oluyorlar belkide gastronomi şehri olduğu için böyle olabilir
K: gerçi ben İstanbul'da yaşıyordum Yeni taşındım buraya
C: ben olsam burda kalmazdım çok sıkıcı
K: hahahah doğrudur hahahaa (Arkamı tamamen döndüm tekrar)
K: 2 3 saniye bekledi ve kaşları kalkık şekilde) hangi bölüm istiyorsun(ili)
C: sayısalcıyım İzmir Ege hemşirelik düşünüyorum
K: çalışıyormusun
C: ama hiç çalışmıyorum büyük ihtimal mezuna kalıcam haha (o anda sıra bana geldi ürünü verdim kasiyere)
K: kalmassın bence
C: çok fazla kitap okuyorum piskoloji özellikle
(Kasiyerle birşeyler bla bla)
Çok fazla kitap okuyorum ama çalışasım gelmiyor
K: belkiii dersi derste dinliyorsundur
C: derslerde yatarım genelde
K: deme (gülerek) en sevmediğim öğrenci
Yine k: cüzdanımı alıp hemen geliyorum..( kafamı salladım) Jale... Jale... (Jale kişisi yok koşa koşa karı gitti ürünleride sepetle birlikte yere bıraktı Sanırım cüzdanımı tuvalette unuttum diyerek gidiyordu 10/8 di manyak hatundu varya bazı özel kısımları sessize aldım seside değiştirdim işte ses kaydı:

6.33 MB file on MEGA

Sonra bidaha görmedim ardından D&R ye gittim orda set açmak kolay olur diye düşündüm 2 tane kız gördüm yanlarına geldim ve merhaba kız bana döndü feyyaaaaz! Napıyorsun burda falan dedi kuzenimmiş (15) aq kız yanındakine baktım 10/2 anca bu yeni nesil ne yiyip içiyorlar bilmiyorum ama comet boş dururmu uzun süredir görmediğim kuzenime bana bi hediye kitap alsana dedim ayrılırken de beleş kitapla çıktım ordan

Sonra DeFacto da 10/8 lik kızıl saçlı gözlüklü felaket bir hatun gördüm girişe gittim kadını bekledim 25lerinde birşeydi girişte bi 10dk bekledim sonra birden yanına gelerek
C: merhaba ya ben bi kitap altımda fişi kuzenimde kaldı 2 kişilerdi buraya geleceklerini söylemişlerdi biri kısa boylu şişman biri de uzun boylu zayıf hipti bi bi tipti onları gördünüz mü
Kızın arkadaşı: hayır görmedik
C: (10/8 e dönerek) tarzına bayıldım
Asıl hedef: teşekkür ederim
Ve kızla tam birşey daha söyleyecekken arkadaşı yürümeye başladı oda hemen ardından gitti ses kaydı var ama başarısız bir girişimdi... Herneyse

AVM den çıktım durağa gidiyordum boks makinesine vuran 3 abi gördüm boks makinesi bahanesiyle onlarada set açtım yarım saat muhabbet ettik sonra görüşürüz dedim durağa gittim (keko tipler gibi ama iyiler biri kolpaçinodaki yürüyen cinselliğin aynısıydı!) Bi kadın gördüm 30 yaşlarında onla da çene çalmaya başladım hangi otobüse binicem falan dedim şuna bineceksin dedi ya maraşa gezmeye geldimde hiçbir şey yok burda bla bla bla çene çaldık kadının telefonu çaldı onla konuşmaya başladı öteki abiler geldi sonra instamı istediler "bişey olursa gardaşım mesaj at ha biz her an burdayıh" sonra biri istek attı kullanıcı adına baktım panzehir Muhammet seni takip etmeye başladı...

Sonra şunu farkettim lan dedim konuşmak cidden iyi geldi kızlardan önce ısınma olarak dede nene amca cocuk bunlarla muhabbet edeyim sonra kızlara geçeyim dedim abilerle konuşmak iyi geldi hızımı alamadım bunlar geri gittiler

Meydana indim yoldan biri geliyordu 10/7 fiziği direk dikkat çekti merhaba birşey danışmak istiyorum dedim yüzüme bile bakmadı umrumda değildi

Kimse yoktu meydanda ya herkes kocasıyla yada annesiyle birlikteydi akşam olmuştu

Sonrasında durakta bir kadınla çene çalmaya başladım 5 6 dakika konuştuk aynı taktik Maraşta sıkılmıyormusun vs.. kadının otobüsü geldi kadın aceleyle bindi otobüsler saat başı geliyormuş ve saate baktım ki 8.30! Yarım saat sonra yasak var
Eve döndüm ve ertesi gün oldu yani bunu yazdığım tarih

Otobüse bindim instadan düşürdüğün tiktok fenomeni kızla buluştum sonra işlerimi hallettim meydana indim tekrar
Bi kadın gördüm kırmızı saçlı arkadaşıyla birlikteydi biraz etraflarında dolandım telefonla konuşur gibi yaptım önemli işlerim varmış gibi telefonla konuşma rolü yaptım gözleri bana kesilmişti telefonu kapattım bi nege ihtiacım olduğundan neglere göz attım hoşuma gideni aldım ve bi baktım ki otobüsleri gelmiş gittiler...

Sonra birine daha rastladım bi sarışındı fiziği harikaydı balık etliydi yaklaşık 35 yaşlarındaydı ses kaydediciyi açtım

C: bakar mısınız ben burdan x yerine gideceğim de buraların biraz yabancısıyım hangi otobüse bineceğim
K: x yazar üzerinde yada Z yazar
C: x sitesi.. buranın yabancısı mısınız
K:yoo yoo
C: buralı mısınız ! Buralı gibi değilsiniz
K: yoo genelde öyle derler
C: melezsiniz o zaman herhalde (kadının lafını kesiyorum hafif bi mütevazı yüzüm var) anne veya baba mı yabancı
K: hayııır 😄!
C: cok farklı geldi konuşmanız
K: he evet öyle( lafını kestim kadının)
C: mesela 4-5 şehir gezdim böyle ama hiç böyle konuşan birisine rastlamadım kıbrıslımısınız!(sert bir dili vardı Türkçe öğrenmiş bir Rus gibi)
K: yok bee naptın sende ağır konuşuyorum o yüzden yani
C: sert bir diliniz var bastırarak konuşuyorsunuz
K: ses tonumdan dolayı hastayımda birazcık
C: ondan dolayı mı
K: konuşmaya eriniyorum belki ondan olabilir haha
C: bende buraya geldim ananemle dedem burda kalıyor
K: hee onlarınmı yanına geldin
C : evet antepten geldim buraya işte dedim 1 2 ay kafamı dağıtayım üniversite sınavlarına hazırlanıyorum (kadın arada hıhım aynen diyor dinliyor) hani dedim oraları gezer kafamı dağıtırım falan Gezecek hiçbiryer yok
K: burda genelde şehir dışında gelecekler çok fazla zaten heryer kapalı hiçbir yerin tadı yok yani tek görebileceğin alan şu bide şey var eski evlerin ulu caminin oralar var oralarda çok hoş aslında
C: buraları gezdimde çok..( birbirimizle baya hararetli konuşuyoruz birbirimizin lafını böldük .d)
C: antebi hiç gezdiniz mi
K: çok az gezdim
C: mesela Antep'te gezecek çok fazla yer var çok güzel yerler var
K: hıhım evet (otobüsün biri geldi o değildi)
C: çok kalabalık.. o değil herhalde ya
K: bide hücum ediyorlar dikkat et hahaha
C: otobüsemi
K: (köpek mama-kabı bakışı) hııhıım
C: biraz sakinleşmesini bekleyebilirim o zaman hahah
K: hahaha bekleme o sakinlik hiç olmaz 5 e geliyor çünkü saat hahaha
C: (konuya dewamKE) mesela Antep'te çok fazla gezecek yer var yiyecek çok fazla şey var
K: aynen aynen evet
C: mesela Kavaklık parkı felan var kocaman şehrin içine orman yapmışlar gibi
K: evet herşeyi düşünmüşler bazen bile buraya gezmeye geliyorlar başkonutuna gidiyorlar yedikuyulara gidiyorlar piknik yerlerine gidiyorlar nereler nereler (bende arada dinlediğimi göstermek için hıhım diyorum)
C: çok fazla yer var
K: şifalı suları falan
C: (gülerek) buraya geliyorum ama hiçbişey hiçbiryer yok yani gezecek göz attım bir buraya gittim bide 15 temmuz parkı dediler (kadın arada dinliyor evet diyor) oraya gittim hiçbirşey yok
K: hahahahaha
C: yani böyle keko cocuklar
K: birisi seni arabayla gezdirse iyi olur ama yapacak birşey yok hahah
C: yani evet bütün hayallerin yıkıldı yani buraya geldikten sonra hahaha
K: böyle gezdiren birisi olucak arabası falan olucak anca öyle olur
C: ohoo 70 yaşındaki dedem de gezdiremezki beni zaten haha
K: onun için biraz hareketlendirmen lazım anca öyle olur yaa benim bi arkadaşım vardı( gözü otobüse kaydı)
C: siz hangi otobüse biniceksiniz
K:bekleyebilirim seni😊(o anda saat başı gelen benim amk otobüsü hemen arkasından geldi)
K: aaa evet sen buna bin bu rahatmış kimsede yok
C: sende şuna mı biniceksin
K: hıhım evet buna binicem
C: :( görüşürüz
K: (arkasına bakarak) görüşürüz

Ve deli oldum kadın her dediğime gülmeye başladı kendi baştan çıkarma gücümü kullanmıştım otobüse bindim o an o lanet noyu isteyemedim hay aq ses kaydı:

6.15 MB file on MEGA

Sonra otobüse bindim bi düşündüm ve dedimki yolda eğer güzel bir hatunla karşılaşırsam inerim (kartta para kalmadı) sonra inmem gereken duraktan 2 durak önce bi kız gördüm 10/7 25 30 yaşlarındaydı hemen bastım düğmeye kadın durakta bekliyordu indim

C: merhaba ben burada yeniyimde gezebileceğim biryerler varmı burda
K: yani burda gezebileceğim.. yok yani heryer kapalı olduğu için hiçbirşey yok
C: buralı değil misin?
K: yani fırnız var çok uzak yerler var
C: yok o kadar uzak
K: onun dışında gezecek yerler yok
C: ya ben Antep'ten geldim
K: çarşıyı karşıdan binebilirsiniz
C: yoo ordan geldim zaten orayı gezdim bayada orda bişey bulamadım yani gezip görülebilecek biryerler bulamadım açıkcası
K: ya burda da öyle işte yukarlarda
C: ya bende ananem gilde geldim 2 haftalığına onların yanına geldim üniye hazırlanıyorum dedim ufak bir tatil yapayım hani Gaziantep'te oturuyorum evimiz yakın buraya dedim işte gezim 1 2 hafta kafa..
K: burada gezecek yerler yok Heryer kapalı olduğu için Normaldir
C: gezecek yerler varsa dedim gezip tozayım buraya bi geldim ulucamiye gidiyorum buraya geliyorumertesi gün yine çıkıyorum yine geliyorum ananem dedemde yaşlı onlarda bilmiyor gezecek yerleri falan
K: aynen am.. otobüsüm geldi!
C: peki teşekkür ederim

Ve bu kadar ses kaydı alacağımı söylemiştim bunları sizler için yapmıyorum tecrübelerimi saklayıp hatalarımdan ders almak için tutuyorum bununda linkini atmayacağım sesimi kalınlaştırmak kesmek megaya yüklemek yarım saat sürüyor zaten başarısızdı buda

Bana soracak olursanız 2 si gayet başarılıydı çok yeni şeyler öğrendim en azında hiç olmadı çabaladım maraşta antepte set açıyorum siz düşünün aq telefona ufak bi kulaklık takmalıyım ses gürültüsü yoksa çok alıyor

Şimdi konumuza geri dönersek çok güzel planlarım vardı ama forumda yazdıklarımı gram ciddiye alan yok herkes pua herkes jigolo herkes alfa ne b*k yazsam 5/4 ü ooo olmamış yanlış düşünce prensibi yalan bunlar diyor KKSKCOXLCCLVL şimdi kardeşlikler uzayın gidin başka saha raporu yazan birini bulun başka bi tavsiye veren insanları bulun gidin o cok bilen arkadaşlar size özgüven motivasyon versin Gaziantep'te set açmak isteyen olursa mesaj atsın kalın sağlıcakla görüşmek üzere playboylar

Forumu bırakıyorum...
Üstat Diline Beline Sağlık 🤣

Aga çok güzel setler devam et sonuçlar gelcektir zaten yakında,

2 küçük hatan var onları da ekledim.
1-Sikmek istediğin kadına annenden bahsetme evlenmeyeceksin sonuçta.
2-Hastayım diyen herhangi bir insana da geçmiş olsun de xd

Maras ulku ocaklarına atıyorum başlığı:))) Guzel cesaret ve atılganlık,konu devam ettirme de fena degil.Sadece biraz uzatıyorsun bence,kadınla konuştun baktın iyi gitti 2 3 dakika sonra cok yoğun bir yer degilse numarayı iste,eger oyleyse sakin bir yere cagır ve iste,ben oyle yapıyorum.

Hadi senin sesin anlaşılmasın diye kalınlaştırdın kanka, kadının sesi de neneye dönmüş yapma böyle :D

Devamını bekliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8