Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kaliteli bi erkek ne tarz müzik dinleyebilir sizce

Müzik zevki ile kaliteyi bağdaştırmak çok da doğru değil. Arabeski önermeme sebebimiz bizi depresif ruh haline sokması başka bişey değil. Arabesk dinleyen beta veya rap dinleyen alfa diye bişey yok.

arabesk dinlemediği kesin onun farkındayım

ben türkçe rap dinliyorum çokta severim ama türkçe rapte tam istediğim tarz değil birkere özentilik var şarkılarda mahalle ağızı var

orchestral vocal dinliyorum ben o hoşuma gitmeye başladı böyle marvel filmlerinin şarkısı orcesthral mesela tavsiye ederim sizin bana önerebileceğiniz bi tarz varmı ?
adam konusu aşk meşk olan türkçe pop tarzı şarkılar dinlememek için soru sormuş hemen atlatmislar amk alfalık o değil şu değil diye

adam konusu aşk meşk olan türkçe pop tarzı şarkılar dinlememek için soru sormuş hemen atlatmislar amk alfalık o değil şu değil diye
Valla kardeşim, adam ''pop'' değilde ''arabesk'' diyerek giriş yapmış, biz değilde sen tekrar okumalısın.

Ağlamaklı, terkedilirsem ölürüm biterim, sensiz bir hiçim, götünü yiyim ayakları çeken şarkılar dışında ne tür dinlersen dinle kalitelidir.

yo tam beni anlatmıs pop müzik demek popüler müzik demek önce onu öğren bizim ülkemizdeki en çok dinlenen tarzları dinlememek için açtım konuyu :)
Yazıyı tekrar okudum da popla ilgili hiçbir yorumda bulunmamışsın dostum, altında yatan mesaj da sana kalmış.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8