Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kaliteli Fotoğraflar İçin Yüklemeniz Gereken Uygulamalar.

Hinceus

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba dostlarım. Corona Virüs zamanlarında, pek set açmaya yaklaşmıyoruz. Bu yüzden işimizi genel olarak sosyal medya platformlarında halletmeye çalışıyoruz. Online Flört ederken, profiliniz çok önemlidir. Profil resminizden, biyografinize kadar.. Bunları daha sonra detaylı olarak anlatacağım. Hemen konumuza dönelim.

Kaliteli fotoğraflar yaratmamızı sağlayan bir çok uygulama var. Bunların arasından hangilerini yükleyeceğimizi pek kestiremiyoruz. Bu konuyu sizler için araştırıp, listeledim.

Uygulamalar
- Hypocam

- VSCO
- HUJI
- Prisma
- Snapseed
- Afterlight
- Lightroom
- Tezza

- Adobe Photoshop

Aralarından bazılarını kullanmak gerçekten çok zor. Bu yüzden, YouTube üzerinden eğitim videolarına göz atabilirsiniz.

Esenlikler.

Son düzenleme:
Merhaba dostlarım. Corona Virüs zamanlarında, pek set açmaya yaklaşmıyoruz. Bu yüzden işimizi genel olarak sosyal medya platformlarında halletmeye çalışıyoruz. Online Flört ederken, profiliniz çok önemlidir. Profil resminizden, biyografinize kadar.. Bunları daha sonra detaylı olarak anlatacağım. Hemen konumuza dönelim.

Kaliteli fotoğraflar yaratmamızı sağlayan bir çok uygulama var. Bunların arasından hangilerini yükleyeceğimizi pek kestiremiyoruz. Bu konuyu sizler için araştırıp, listeledim.

Uygulamalar
- Hypocam

- VSCO
- HUJI
- Prisma
- Snapseed
- Afterlight
- Lightroom
- Tezza
- PicsArt

- Adobe Photoshop

Aralarından bazılarını kullanmak gerçekten çok zor. Bu yüzden, YouTube üzerinden eğitim videolarına göz atabilirsiniz.

Esenlikler.
" PicsArt , sosyal bir yaratıcı toplulukla çevrimiçi fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarının PicsArt paketini geliştiren Ermenistan merkezli bir San Francisco, California ve Erivan, teknoloji şirketidir. "

KurucuHovhannes Avoyan , Artavazd Mehrabyan, Mikayel Vardanyan

Hovhannes Avoyan (CEO)
Artavazd Mehrabyan (CTO)
Mikayel Vardanyan
(Baş Ürün Sorumlusu)

Konudan uzak yazı olduğunu biliyorum ama lütfen uygulamaları kullanırken daha dikkatli olalım. Uygulama başlarken depoloma izni istiyor ve çok yavaş, durduk yere bağlantı sorunları yaşıyan uygulama. Son güncellemeyle daha berbat hale gelmiş durumda. Bu depolama bilgileri doğrudan merkeze Erivan'a gidiyor. Bu şerefsiz türk düşmanlarından herşey beklenir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Vsco, HUJI, Snapseed, Adobe Photoshop, Lightroom.
Bunlar fazlasıyla işinizi görür.

Son düzenleme:
" PicsArt , sosyal bir yaratıcı toplulukla çevrimiçi fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarının PicsArt paketini geliştiren Ermenistan merkezli bir San Francisco, California ve Erivan, teknoloji şirketidir. "

Hovhannes Avoyan (CEO)
Artavazd Mehrabyan (CTO)
Mikayel Vardanyan
(Baş Ürün Sorumlusu)

Konudan uzak yazı olduğunu biliyorum ama lütfen uygulamaları kullanırken daha dikkatli olalım. Uygulama başlarken depoloma izni istiyor ve çok yavaş, durduk yere bağlantı sorunları yaşıyan uygulama. Son güncellemeyle daha berbat hale gelmiş durumda. Bu depolama bilgileri doğrudan merkeze Erivan'a gidiyor. Bu şerefsiz türk düşmanlarından herşey beklenir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Bilmiyordum dostum, aydınlattığın için teşekkürler. Konuyu düzenliyorum.

Hovhannes Avoyan (CEO)
Artavazd Mehrabyan (CTO)
Mikayel Vardanyan
(Baş Ürün Sorumlusu)

aga adamlar napsin benim ayna karsisindaki fotomu

Uygulamalar
- Hypocam

- VSCO
- HUJI
- Prisma
- Snapseed
- Afterlight
- Lightroom
- Tezza

- Adobe Photoshop

Esenlikler.
Reis yine parcalamissin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8