Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Karantina Günlerini Nasıl Değerlendirebiliriz ?

Herkese merhaba . Malum , Dünya'da COVİD-19 çıktı ve doğal olarak da hem hasta olmamak için hem de diğer insanlara hastalık bulaştırmamak için evden çıkmıyoruz . Bununla beraber de " Evde ne yapacağız biz ? " sorusu çıkıyor . Ben kendi yaptıklarımı anlatacağım siz de farklı olarak yaptığınız neler varsa yazarsanız birçok insan bunlardan faydalanabilir .

Sabah 8:00 veya 9:00'da uyanıyorum . Sabah sporumu yaptıktan sonra kahvaltımı yapıyorum ve derslerime bakıyorum öğle 12:00'a kadar . Öğle yemeğimi yedikten sonra ise 1 veya 2 saat kodlama çalışıyorum ve 30 dk mola verdikten sonra ise 1 veya 2 saat ingilizce çalışıyorum . Daha sonra ise bilgisayarda oyun falan oynuyorum veya televizyon izliyorum . Eğer çok canım sıkılırsa tekrar kodlama veya ingilizce çalışıyorum .

Sizin de yaptığınız bir şeyler varsa buraya yazarsanız hem ben hem de forumdaki tüm üyeler bundan faydalanabilir .

05:00 06:00 Ayılma
06:00 08:00 Kitap
08:30 12:00 Yazılım
12:00 13:00 Dinlenme Yemek Takılmaca
13:00 15:00 Gitar
15:00 17:00 Antrenman ve sonra yemek Ama Salonlar kapalı boş takılmaca Arduino yapıyorum bu ara
Şuan Genel olarak bu şekilde tam günlük programımı netleştirmedim ama corona hariç hafta sonları da bu şekilde takılıyorum

10.30' da kalkıyorum. 13.00'a kadar oyun,dizi falan. Sonra ingilizce, kitap, eğitim videoları, düşünmek, son olarak yarını planladıktan sonra 02.00'a kadar canım ne isterse yapıyorum.

9.30 - 10.30 arası uyanıyorum.
11 civarı kahvaltı.
12-5 arası ders.
Sonrasında flüt-kitap arası gidip geliyorum. Sadece cuma ve cumartesi telefona ve bilgisayara bakıyorum. Alışınca insanın eline alası gelmiyor.

11e kadar uyuyorum 13-20 arası ne kadar sürerse okulla ilgili projeler var onlarla ilgileniyorum. 20-22 arası film, 22-24 arası da kitap okuyorum uykum gelene kadar da youtube'da takılıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8