Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Karar vermekte emin değilim

Herkese İyi Akşamlar şu aralar kafamda git gel yaşıyorum sanırım psikolojim alt üst oluyor sanırım bu çok fazla boş vakitten kaynaklanıyor hazır kışada giriyoruz yapıcak bir işte yok askere gitsemmi ne yapsam diye düşünüyorum sizce askere gidip aradan çıkarmam mantıklımı ?

Olabilir, yapacak daha önemli bişey yoksa gidebilirsin.

askerliği aradan çıkar derim, en azından hayatın için daha önemli bir anda araya girmez.

Eğer planın veya bu zamanlarda askere gitmeyip yapmak istediğin şeyler varsa ertele fakat aradan çıksın bende rahat edeyim diyorsan git, sonuçta 6 ay.

Şu an askerdeyim dostum. Aradan çıkarmak için en erken tarihte gittim. 29 yaşında adam var askeriyeden hayati tecrübe kazanamıyor çünkü adam daha önce yaşamış zorlukları. Fakat ben daha çok hayati tecrübe kazanıp büyüyorum. Erkenden!
Bence ne kadar erken o kadar iyi.
Askerlik her erkeğin yapması gereken bir şey!

Şu an askerdeyim dostum. Aradan çıkarmak için en erken tarihte gittim. 29 yaşında adam var askeriyeden hayati tecrübe kazanamıyor çünkü adam daha önce yaşamış zorlukları. Fakat ben daha çok hayati tecrübe kazanıp büyüyorum. Erkenden!
Bence ne kadar erken o kadar iyi.
Askerlik her erkeğin yapması gereken bir şey!
Bende tecili bozdum en yakın zamanda muayene olup gitmeyi düşünüyorum bu arada iyi teskereler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8