Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kararsız kaldım

Merhaba bu sene 12.sinifim anlayacağınız yoğun bir tempo içindeyim ama kendime bakmayı ve kendimi geliştirmeyi seviyorum.Yaz boyu fitness yaptım ve bir süredir de boks yapıyorum aynı zamanda da aynı zamanda orta seviye bağlama çalıyorum.Maddi imkanlardan dolayı ikisini de aynı anda yürütemem hem boks hem de bağlama kursu aynı anda olamaz.Aynada kendime bakmayı seviyorum ve kilo almak hiç istemiyorum ama aynı zamanda üniversite de bağlamadan para kazanabilirim.Boks haftada 3 gün totalde 4,5 saat felan, bağlama ise totalde 2 saat.Simdi sorum şu; hangisini secmeliyim?

Bunlardan belediye imkanları ile daha ucuz olan ya da halk eğitim merkezlerinin falan yok mu.
Bağlama üniversite kız etkilemekte de işine yarar üniversitenin müzik klüplerinde çalarsın

Cevap basit,
sen hangisini istiyorsun.
Sanırım bağlamaya sadece para gözüyle bakmışsın yazında ama spora resmen aşık olmuşsun bence spora devam

Cevap basit,
sen hangisini istiyorsun.
Sanırım bağlamaya sadece para gözüyle bakmışsın yazında ama spora resmen aşık olmuşsun bence spora devam
Hocam aslına bakarsan ikisini de istiyorum ama bu mümkün değil,spor hakkında o kadar istekli yazmamın sebebi vücudumdan oldukça memnun olmam ve sporu bırakırsam yağlanmaya başlayacak olmam.

Dostum bence spor yapmalısın. Bağlama ise ya halk eğitim yoluyla ya da YouTube eğitim videoları yoluyla devam etmelisin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8