Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kararsız olan kız

Merhabalar,
Geçen gün bir kızla ilk buluşma gerçekleştirdim. Başta kızı görünce sarıldım kino yapmak icin. Daha sonra bir kafeye oturduk, konuşma boyunca güldürdüm kızı ayrıca kendimden emin özgüvenli ve eğlenceliydim. El falı bahanesiyle dokundum ellerine, karsıya geçerken belinden tuttum. Daha sonra birer bira içmeye gittik orada da bacağının üstüne kül düsmesi, yüzündeki kirpik vs. Ile dokundum kinolar devam etti anlayacağınız. Sohbet de iyiydi daha sonra bir şarkı üzerine iddiaya girdik, kazanırsam öperim dedim, kazandım o da dedi ayrılırken öp. Ayrılırken sarıldık yine ve sonra yanagından öptüm. Bugün arayıp 2. Bulusmayı ayarlayacaktım ancak kendisi tam emin olamadıginı 2 gün icinde bana haber verecegini söyledi. Ne düşünuyorsunuz bu konu hakkında ?

Edit: Buluşmayalım dedi simdi.

Son düzenleme:
Bence başka planları olabilir. Olasılık çok fazla. 2 gün içinde haber verecekmiş, cevabını yazar.

Merhabalar,
Geçen gün bir kızla ilk buluşma gerçekleştirdim. Başta kızı görünce sarıldım kino yapmak icin. Daha sonra bir kafeye oturduk, konuşma boyunca güldürdüm kızı ayrıca kendimden emin özgüvenli ve eğlenceliydim. El falı bahanesiyle dokundum ellerine, karsıya geçerken belinden tuttum. Daha sonra birer bira içmeye gittik orada da bacağının üstüne kül düsmesi, yüzündeki kirpik vs. Ile dokundum kinolar devam etti anlayacağınız. Sohbet de iyiydi daha sonra bir şarkı üzerine iddiaya girdik, kazanırsam öperim dedim, kazandım o da dedi ayrılırken öp. Ayrılırken sarıldık yine ve sonra yanagından öptüm. Bugün arayıp 2. Bulusmayı ayarlayacaktım ancak kendisi tam emin olamadıginı 2 gün icinde bana haber verecegini söyledi. Ne düşünuyorsunuz bu konu hakkında ?

Adamdan saymamış

Rölantiye al yanda kalsın kız , yukarida adamdan saymamis falan demisler oyle bi sey yok , dunyanin binbir turlu hali var ve ne yasadigini ne hissettigini bilemiyorsun suan , iletisimi surdur , uygun ve bos zaman oldugunu hissettigin zaman tekrar bulusma ayarlarsin

Bence fazla üsteleme kız senden o elektriği alamamış belli her kızın yapısı farklı ya tipini beğenmemiştir yada başka bişey.Kızları biliyoruz birinden etkilendimi böyle olmazlar.Sikleme sadece yukarda demişler bidaha dene falan yada işi olabilir diye ama hepsi boş dostum buluşmak isteyen kız derdi işim var veya başka bişey ilkte direk emin değilim demezdi.Siktir rt üsteleme ne kadar üstelersen o kadar batarsın.

Merhabalar,

Kız mal bro. Günü geçirmiş senle s.et next

direk next'leyip geçeceksin. seni erteleyen bir kıza boş yere zaman harcama.

iletişimi direk kes o arayıp buluşmak isterse "kusura bakma daha önemli işlerim var" de.

önüne çıkan herkese çekici gelmeni sağlayacak gizemli bir formül yok maalesef. bazen işlerin çok iyi gittiğini sansan da ikinci buluşma olmayacak. çok farklı kafa yapıları olabiliyor bazı kızların, kafalarının içine girip anlamaya çalışmak yerine siktir et, önüne bak. benzer bir senaryo yaşamıştım geçmiş aylarda. kız virüsten çok korktuğunu söylüyordu, ben de inatla 5 dakikada bir sarılıyordum. karşılık da veriyordu. işler iyi gidiyor sanıyordum, gitmiyormuş, bir daha konuşmadık sonrasında. olur böyle şeyler. kaybettiğine değil, kazandığına odaklan. terimlerden ve robotik analizlerden sıyrılıp biraz organikleşmeye çalış.

Dostum sana tavsiyem. Bir hatunla buluştuğunda ki mantaliten bir daha görmeyecekmiş gibi olsun. Ona göre her istediğini yap, aklinda buluşma sonrası şunu yapsamıydım ? Böyle olsa nolurdu diye düşünme. Öpücük olmamış şahsen. Ben mesela gözünde çapak var diyorum. Tabii ki yok o silmeye falan çalışıyor. Yaklaş diyip kıza dokunuyorum. Göz kontağı kuruyorum. Sonrasında gözlerine daha yakından bakabilmek için dalga geçtigimi söylüyorum. Burada hatun ruhsuzsa bu hatundan çok bir şey beklemeyin bu arada.

İçinden nasil geliyorsa davran. Ben orada boyum uzunsa kizdan boğazından tutup 1 2 buse kondururdum şahsen

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8