Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Karı kıza gerek yok

Beyler ben öyle karı kız peşinde değilim hatta çıkma teklif etseler umrumda bile olmaz.
Arkadaşlar sizce bu doğal mı ?.
Yanlış anlamayın haa cinsel yönelimim farklı değil ama bu dişiler ilgimi çekmiyor . Siz ne dersiniz.

Hacı bu hiç doğal bir şey değil. Sonuçta sen bir erkeksin, dişiler ilgimi çekmiyor demen sakıncalı. Geçmişte bir olay yaşamış olabilirsin dişilerle ilgili. Dişiler üzerine yönel biraz sen erkeksin ellerini yanına koyup aletini ağzına alıcak bir kız-kızlar olmalı hayatında diye düşünüyorum.Dişiler benim için de önemli değil , hayatımda 2. hatta 3. plandalar.

Hacı bu hiç doğal bir şey değil. Sonuçta sen bir erkeksin, dişiler ilgimi çekmiyor demen sakıncalı. Geçmişte bir olay yaşamış olabilirsin dişilerle ilgili. Dişiler üzerine yönel biraz sen erkeksin ellerini yanına koyup aletini ağzına alıcak bir kız-kızlar olmalı hayatında diye düşünüyorum.Dişiler benim için de önemli değil , hayatımda 2. hatta 3. plandalar.
Valla bilmiyorum hormonlar falan bendede var hatta fazlasıyla ama 2 dklık zevk için kızlara vakit ayırmak saçma geliyor bana.

Belki içine kaçmış olabilir.
İki dakikalık zevk için zaman ayırmamak ayrı, dişiler ilgimi çekmiyor demek çok ayrı. İlki kabul edilebilir ve mantıklı. Sadece iki dakikalık zevk istiyorsan uzunca zaman ayırmak mantıksız.
Ancak ikinci durumda biraz tuhaflık var.

Kardeşim seninle aynı durumdayım, eskiden tek başarı merkezim kız tavlamaktı ve başaramıyordum. Şimdi bana yazan kızlar bile oluyor sadece görüldü atıyorum. Kızlarla konuşmak, flört saçma ve zaman gibi kaybı geliyor.
Bu uzun süredir böyle. Bir kaç kere sevgili yaptım ve çok ilgisizsin, bana değer vermiyorsun diye başımın etini yediler, bir nevi de haklılardı umrumda değillerdi. Zaten umursadığım tek bir kız vardı onu da kendim elimden kaçırdım. Belki sen de benim gibi olabilirsin.

Belki içine kaçmış olabilir.
İki dakikalık zevk için zaman ayırmamak ayrı, dişiler ilgimi çekmiyor demek çok ayrı. İlki kabul edilebilir ve mantıklı. Sadece iki dakikalık zevk istiyorsan uzunca zaman ayırmak mantıksız.
Ancak ikinci durumda biraz tuhaflık var.
Şöyle diyim sana, elbette güzel bir kız cinsel anlamda uyarılmama sebep verir vs. ama kalkıpta onunla çıkmak ve cinsel ilişkiye girmek istemem bana boş geliyor yapmam gereken daha iyi işler var gibi. Ayrıca kızlarla yatmak falan benim kişiliğime uysaydıda bunu kolay ve basit halletmek isterdim bir kıza zaman ayırmak mantıksız. Ha şu da var ki alfaların kullanmadığı iyi bir kız bulsam evlenebilirim.

Kardeşim seninle aynı durumdayım, eskiden tek başarı merkezim kız tavlamaktı ve başaramıyordum. Şimdi bana yazan kızlar bile oluyor sadece görüldü atıyorum. Kızlarla konuşmak, flört saçma ve zaman gibi kaybı geliyor.
Bu uzun süredir böyle. Bir kaç kere sevgili yaptım ve çok ilgisizsin, bana değer vermiyorsun diye başımın etini yediler, bir nevi de haklılardı umrumda değillerdi. Zaten umursadığım tek bir kız vardı onu da kendim elimden kaçırdım. Belki sen de benim gibi olabilirsin.
Aynen öyle bana da zaman kaybı gibi geliyor ama kız sevme konusu öyle değil hiç aşık falan olmadım , tabi eskiden bakıpta hoş kızdır falan demişliğim vardır o kadar. Ancak iyi bir kız bulursamda evlenebilirim yani, iyiden kastım güzellikten ziyade kafa yapısı ve kalbi. Tabi günümüz kızlarında ne kafa yapısı nede kalp pek olmadığı için o da ayrı bir sorun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8