Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Karı kıza gerek yok

Nasıl istiyorsan öyle yaşa, neden soruyorsun ki , bu hayat senin. Belki öğreneceğin, tekamül edeceğin şeyler olacaktır. Karı-kız olarak düşünürsen gerek yok zaten.. Ama aşkın içinde her şey var. Pardon siz ölümsüzler aşkı yaşayamıyordunuz.. O yüzden sığ , günübirlik ilişkiler istiyorsunuz daha çok. Tabi bu taktikler falan filan hepsi öyle. Aman kimseye uzanmaya çalışmayın, kendi putunuzta kırılın.
Ben gerek yok diyorum günü birlik ilişki diyorsun, altta ki cevaplarımda iyi bir kız bulursam evlenebilirim diyorum kimseye uzanmayın kendi putunuzda kırılın diyorsun.😂
Dostum iyi misin ?
Ya da boşver bugünlük yeter.

Diğerli gibi "Erkekliğinn içine kaçmış,illa ilgini kızlar çekecek vb..."şeyler demeyeceğim sana kendimde aynı durumdayım ve bunun tadını çıkartıyorum. Hadi gel öncesine gidelim: 4 Ay önce kızlarla aşırı ilgiyidim hatta hangi kızla çıktığımın notunu falan tutuyordum(Barney gibi :)) ) Bu ay şunun sordum kendime "Ulan bu kızlar bana mı zevk vermiyor ben mi zevk alamıyorum ?" Bunun üzerine tanıdığım kızlarla aramı kestim ve yeni kızlarla tanıştım ve Evet, ben kızlardan zevk alamıyorum :) (Bu eşcinselim demek değil ! ) ki gerek yok. Kızlar, bu yolda sadece ufak tefek zevklerimiz olacak asıl eğlence kendi başarımız ve kendi mutluluğumuz :)NOT: KIZLARA ÇOK TAKILMA HATTA S*KTİR ET, ORTAYA ABAZA KEKOLAR GİBİ ÇIKMA
Dostum çok güzel yazdın, sana şunu diyeyim kafama uyan bir kız bulursam kim bilir belki evlenebilirim bile ama şu varki kızlarla çıkıp canımlı cicimli konuşup hatta kimisinin yaptığı gibi cinsellik peşinde koşup vakit öldürmek bence çok saçma. Bunun yerine bir kitap okumak veyahut arkadaşlarla buluşup etkinlik yapmak daha mantıklı . Ama gel gör ki bunu eşcinsellik ya da kızları aşağılamakla bağdaştıranlar var, böylelerine gülüp geçerim.

Aynen öyle bana da zaman kaybı gibi geliyor ama kız sevme konusu öyle değil hiç aşık falan olmadım , tabi eskiden bakıpta hoş kızdır falan demişliğim vardır o kadar. Ancak iyi bir kız bulursamda evlenebilirim yani, iyiden kastım güzellikten ziyade kafa yapısı ve kalbi. Tabi günümüz kızlarında ne kafa yapısı nede kalp pek olmadığı için o da ayrı bir sorun.
Kardeşim zaten aşık olamazsın
Aşk: ebeveynlerin çocuklarını sağlıklı büyütmesi için oluşan hormonal değişiklerdir. Neyse. Kendini ben bi kıza sırılsıklam aşık olacağım diye de zorlayamazsın en iyisi akışına bırakmak gibi

Kardeşim zaten aşık olamazsın
Aşk: ebeveynlerin çocuklarını sağlıklı büyütmesi için oluşan hormonal değişiklerdir. Neyse
Sana sürekli bir erkek bir kadınla olmalı diye vurgulandığı için kendini heteroseksüel sanıyorsun, belki biseksüel sin kadınlara ilgin daha az ama erkeklerle olmanın yanlış olduğunu düşündüğünün için erkeklere de uzaksın. Benimki sadece bir tahmin. Olabilir de olmayabilir de. Bu arada homoseksüel ya da biseksüel olman senin iğrenç biri olduğun anlamına gelmez. Sen öylesin sonuçta. Bu doğada da olan bir şey sincaplarda, kedilerde hatta aslanlar bile vardı. O yüzden ilgin farklı ise saklamana gerek yok.
Yok dostum öyle değil yani nasıl diyeyim baştan şunu söyleyeyim erkek sevmem düşündümde bir tuhaf oldu. 😂
Zaten testesteronum baya yüksek güzel bir kız cinsel ilişki istese en alasından yapabilirim ama karakterim buna el vermez. Ve biseksüel olma olasılığım sıfır, öyle olsaydım anlardım. Bence karıya kıza ilgim olmaması akıllı olmamdandır. Zaten pek kafaya takmıyorum bunu.

Yok dostum öyle değil yani nasıl diyeyim baştan şunu söyleyeyim erkek sevmem düşündümde bir tuhaf oldu. 😂
Zaten testesteronum baya yüksek güzel bir kız cinsel ilişki istese en alasından yapabilirim ama karakterim buna el vermez. Ve biseksüel olma olasılığım sıfır, öyle olsaydım anlardım. Bence karıya kıza ilgim olmaması akıllı olmamdandır. Zaten pek kafaya takmıyorum bunu.
Kardeşim dün eski konuştuğum kızlardan biri mesaj attı (mesajlaşmayı kesmiştim birden) kızın hb 6.5 civarında ve en önemlisi zeki, boşta bir kız değil neyse
Buna 2 hafta önce söz vermişim beraber pc oyunu oynayalım diye ama umursamadığım için unutmuşum, 2 hafta önceki gibi yine pc bozuk dedim ve arkadaşlarımla oyuna devam ettim. Sanırım sen de kızları umursamama olayı bayadır var, ben de 3 aydır böyle ve sebebini az çok biliyorum. En iyisi sen ufak bi meditasyon yap, rahatla ve düşün niye böyle diye, elbet cevap senin içinde. Biz burada sadece fikir üretiriz, belki saçma belki yanlış ama şöyle bi gerçek var sen zaten cevabı biliyorsun, zihninde bir yerlerde kardeşim

Kardeşim dün eski konuştuğum kızlardan biri mesaj attı (mesajlaşmayı kesmiştim birden) kızın hb 6.5 civarında ve en önemlisi zeki, boşta bir kız değil neyse
Buna 2 hafta önce söz vermişim beraber pc oyunu oynayalım diye ama umursamadığım için unutmuşum, 2 hafta önceki gibi yine pc bozuk dedim ve arkadaşlarımla oyuna devam ettim. Sanırım sen de kızları umursamama olayı bayadır var, ben de 3 aydır böyle ve sebebini az çok biliyorum. En iyisi sen ufak bi meditasyon yap, rahatla ve düşün niye böyle diye, elbet cevap senin içinde. Biz burada sadece fikir üretiriz, belki saçma belki yanlış ama şöyle bi gerçek var sen zaten cevabı biliyorsun, zihninde bir yerlerde kardeşim
Hmm dediğini yapacağım. Teşekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8