Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kariyer,Para kazanmak

Alfa bir adam parası olmasada zengin bir kadınla birlikte olabilir,lâkin buna hiç gerek yok çünkü bir alfa sırtını kadına dayamaz,

benim babam on sene hapis yatmış bir insan kendisini pek tanımam hüküm giymiş bir adamda olsa ağır ceza mahkemesinden bir savcıyla evli ve sırtını kadınlara dayamış bir adam.Kadınlar konusunda başarılıda olsa bir adam kendine güvenmeli başkasına değil..

ben kendi başıma büyüdüğüm için sırtımı baba yada bir kadına bağlamadığım için erken yaşta büyümek zorunda kaldım ve bunun bana bazı faydaları oldu bunları sizinle paylaşmak istedim..

Gerçek bir erkek olmak istiyorsanız Para,Kariyer şart asla cpd konusunda en üst seviyeye kariyer olmadan ulaşamazsınız diye düşünüyorum.

18 yaşımda iş yeri açmış birisi olarak burdaki kardeşleriminde gelişmesini istiyorum eğer benim gibi sabah sekiz akşam beş gibi sıkıcı işlerde çalışmak istemiyorsanız söylediklerimi yapın ve özgürlüğe adım atın,Nasıl para kazanılır nasıl zengin olunur çoğunuz bilmiyordur eminim bende henüz en üst seviyeye ulaşmamış olsam dahi yanımda çalışan eleman sayısı elliye kadar ulaştı,eğer okumakla ilgili sevdiğiniz bir bölüm varsa sabah sekiz akşam beş işe karşı değilim eğer doktorluk avukatlık ressamlık gibi hayalleriniz varsa hiç okumayın bile,Lâkin ben ticaret yapmak istiyorum kafama göre kendi kurallarımı kendim koyacağım para kazanacağım diyorsanız girişimci ruhunuz varsa hiç başka işlerde ömür çürütmeyin.

emekli olayım ev alayım kafasındaysanız,gençliğiniz boyunca çalışıp borç ödeyip yaşlılıkta rahat etmeniz saçmalık,gençliğinizi böyle boş şeylerle heba etmeyin böyle bi yaşam tarzı olmaz..

sizi özgür kılan bir iş bulun,müzik yapmayı seven birisi müzik yapıyorsa özgürdür misal adama çalışmak ağır gelmez zevkli gelir..

gelelim girişimciliğe önce neyi sevdiğinizi bulun ticaret yaparken neyi satmak hoşunuza giderdi bunu düşünün,başlamanız gereken ilk adım “Nasıl para kazanırım ? ” diye sorgulamak araştırmaya başlamak bununla ilgili kitaplar okumak “Emek vermeniz şart”. Para kazanmak kolay değildir ama zevklidir.

elalem işimde sekiz on saat çalışmayı biliyorsunuz günde bir saat kendiniz için çalışın ve ticareti araştırın.

girişimcilerin bulunduğu aynı alfaloji gibi bir forum mevcut https://www.koniks.com/forum.asp?FORUM_ID=57 bu siteye göz atın merak ettiğiniz herşey teorik olarak burda mevcut. (siteyi reklam amaçlı değil yardım amaçlı koydum yanlış anlaşılmasın) bu gibi siteleri takip edin p*rno izlemek yerine youtubede girşimcilikle ilgili şeylere bakın,ilerde o p*rno starlarıyla yatabilecek konuma gelebilirsiniz emek verirseniz yeterki kendinizi biraz zorlayın ufak şeylerle vakit kaybetmeyin büyük düşünün.

“Ayı hedef alın kaçırırsanız bile en kötü yıldızları tutturursunuz”. 🌙

21762241_674957399367611_8542238029873842101_n.jpg

Son düzenleme:
Kendimi günün her saati geliştirmekle uğraşıyorum ama henüz bir gelir kaynağı yaratamadım yaş 17 okuyup memur olma gibi bir niyetim de yok daha çok bir şeyler üretip satmak istiyorum

Kendimi günün her saati geliştirmekle uğraşıyorum ama henüz bir gelir kaynağı yaratamadım yaş 17 okuyup memur olma gibi bir niyetim de yok daha çok bir şeyler üretip satmak istiyorum
en mantıklısı özgürlük sadece ticaretle olur👍🏻

18 yaşında iş yeri açacak sermayeyi nasıl buldun?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8