Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Karşıtların Birliği

Hayatımda başardığım şeyleri karşıtların birliğine borçluyum. Doğdum, kendimi bildim bileli hep bir sorunla karşı karşıyaydım diyebilirim. Mızmız birisi değilim ve bunların üstesinden gelmek de çok hoşuma gidiyor. Doğru yolu bulana kadar çok hata yaptım: insanlarla olan ilişkilerimde, sorumlu olduğum kişilerle ve işlerle... Çok kalp kırdım, insan üzdüm, aynılarını da yaşamıştım ama şuan çok daha iyi bir noktada hissediyorum kendimi. Demem odur ki hayatta olumsuz şeyler de olumlu şeyler kadar var. Birisine karşı kaybetmekten çekinirim, istemem ama olursa da olur. Olsun da. Oldukça doğru yolu buluyorsunuz. Kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir anda bile çok kötü bir durumda bulabilirsiniz kendinizi. Yani en azından bunu azaltma şansınız var kendinizi geliştirerekten. Kendinizi bir kalıba sokmayın, amacınız kendinizi geliştirmek olsun. Ben buyum, şuyum demek marifet değil. Bırakın hayatınızı özgürce yaşayın. Amacınız daima kendinizi geliştirmek olsun. Yenilgilerinizi de galibiyetlerinizi de kabul edin. Onlarla barışın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8