Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kas geliştirme programlari ile kas gelişir mi?

Kas geliştirme mobil programları ile kas geliştirilir mi internetten baktığımda genelde insanlar ya dumbell kullanıyor (bende dumbell yokta) ya da tahta ya 5 litrelik su koyup öyle yapıyorlar mobil programlarda ekipman yok ta sizce öyle de kas yapabilir miyim yoksa ben de mi tahtanın arasına koyup yapmalıyım?

Düzenli ve uygun bir antreman programı bulduktan sonra kendi vücut ağırlığını kullanarak bile kas inşa edebilirsin.

Tabi profesyonel ekipmanlarla 6 ayda yapılacak vücudu atıyorum sen 9-10 ayda yaparsın tek fark bu.

Düzenli ve uygun bir antreman programı bulduktan sonra kendi vücut ağırlığını kullanarak bile kas inşa edebilirsin.

Tabi profesyonel ekipmanlarla 6 ayda yapılacak vücudu atıyorum sen 9-10 ayda yaparsın tek fark bu.
Evdeki ekipmanları kullansam yine o kadar sürer mi benim için süre önemli değil sadece gerçekten farkediyor mu? onu merak ettim.

Beyler fazla kilom olmamsına rağmen şınav çekemiyorum sebebi ne olabilir? Omuz kaslarımın güçsüz olması olabilir mi ne tavsiye edersiniz

Beyler fazla kilom olmamsına rağmen şınav çekemiyorum sebebi ne olabilir? Omuz kaslarımın güçsüz olması olabilir mi ne tavsiye edersiniz
Güçsüzsün her gun kendine hedef şınav belirle mesela günde 100 tane lavbaoya git cik sinav cek su ic bitir sinav cek ama o gun o sinavi bitir iradene bagli hergun yaparsan gelisirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8