Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kaslı Çocuk Vs Ben (Saha Raporu?)

YTONG burada ironi yapmış beyler sakin.

Kaslı vücut, uzun boy, yakışıklılık ve para. Hepsi önemli şeyler. Önemsiz diyen yalan söylüyordur. Lakin yeterli değil.

İki kelam etmekten acizsen, espri yapacak kadar zekaya sahip değilsen gerisi önemsiz detay olarak kalıyor. Ha uydu erkek olursun o ayrı mesele.
reis sen yaşıyonmu?

Ya kardeşim kahvaltı yapıp centilmen gibi kızı evine bırakmanın neresi eziklik, biz çiçekler alıp sabah akşam seni seviyorum diye peşinden konuşmuyoruz ki

Okuduğum inci sözlük bir yazarın bir yazısı vardı

Yatakta sert, dışarda centilmen adamımdır.
Eziklikle alakası yok haklısınız hocamda sabah kalkıp pişmanım ben diyor bilmiyorum ben de olsam yapmazdım benim kişiliğimle alakalı galiba bu

Sabah kalkip pismanim dedikten sonra kahvalti yaptirip eve birakmak bana verdin senin bundan sonra ki zamanlardada bana vermeni istiyorum anlamina gelir. Ama yok sabah guzel bir sekilde kalkip dün hakkinda guzel espriler yapmis olsa veyahut pisman olmamis olsa bile kahvalti yapmak normal bisey olur

Benim sana sormak istediğim bir soru var :

Bu yaptığın olayları benim de çok yapmak istediğim birşey böyle kızı aşağılamak sabah kahvaltısı olmadan postalamak bu yüzden seni yargılamıyorum

Ama centilmen gibi kahvaltı yapıp sonra evine bırakıp ardından tüm Yaz kızla fuckbuddy olarak takılabilirdin

Neden böyle kötü davranma gereği duydun??

Dostum şöyle ki zaten saygı duyulmayı hak etmeyen bir kızdı. Dolayısıyla ben de ona, hak ettiği gibi bir davranış sergiledim. Fuckbody konusunda bir problemim yok, cinselliğe ortalama bir erkekten daha az ihtiyaç duyuyorum. Uzun bir süre monk modunda takıldım, yani kendi kişisel gelişimimi elime aldım, çükümü değil. O yüzden fuckbody olarak kalması benim için bir amaç olmadı.
Çünkü çok istersem tinder indirip bir kızla tanışabileceğimi biliyorum.
O da mı olmadı? Dışarı çıkıp bir kızla tanışıtım veya cinselliğimi dizginleyemeyecek kadar hayvanlaştıysam, parayla yaparım.

Davranışım kötü bir davranış değildi bana göre. Hak ettiği gibi bir davranıştı.
Sabah hanım hanımcık kalkıp; ''Ya canım, dün bir şey yaşadık ama bence bir hata yaptık, tekrar etmek istemiyorum...'' tarzında bir şeyler söylese, o zaman ona göre cevap verirdim.

Hanım hanımcık kızları yatakta bir fahişe gibi sikseniz bile, normal konuşmalarınızda saygılı davranmanız gerekir. Fakat bu kız her ikisinde de saygıyı hak etmeyen bir tip.

Dostum aslında haklısın zaten kızın sonrasında yazdığı mesajlarla özünde nasıl bir karakter olduğunu göstermiş, bence de hak etmiş dediklerini biraz genel bakınca taşlar yerine oturuyor

Valla anlatış şeklini filan çok beğendim başarılar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8