Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

katlanamıyorum, nextlememek için kendimi zor tutuyorum

Kaybetmekten korkma durumu yok kesinlikle, ama kız net bi' şekilde söylüyo yani bunu istediğini, ben de aynen deyip geçiyorum.

Bolluk mentalitesi tam yok, haklısın ama şu sene tabak çevirecek durumda pek değilim.

Dediğin gibi ilk tribinde siklemeyip sonrakilerde sert çıkmayı düşünüyorum, nextlemek dışında en iyi alternatif bu. Baktım olmuyo nextlerim, sınavıma bakarım aq bunlarla mı uğraşıcam şu senede
Knk haddime değil ama bu kız kendini tanrıça falan sanıyor herhalde, bence nextleme ama aynı zamanda sikleme.

Hay ananı avradını ulan şu tipe sahip keaveşelerle götü kıllı kezbanlarla daha fazla uğraşmayın artık.

Bunlar kendine faydası olmayan seni de zehirleyen delirten tipden götten bacaklı çirkin kevaşeler.

Daha neyine katlanıyorsun amk Siktiri çek , Kızdan çok ne var ?

nextleyeli baya oldu zaten, bunun üstüne 2-3 kisiyi daha nextledim olm

ard arda nextlediğim 7. hatun olacak

Kankam çok fazla next yapmışşın. Bu sıkıntı. Yanlış hedeflere mi odaklanıyorsun?

Bunun birden çok sebebi de olabilir. Ortamında sana ters kişiler denk geliyor olabilir. Ama suçu sadece karşı tarafta arama derim.

Bunu derken aslında demek istediğim kullandığın bazı kelimeler karşı taraf için muhtaçlık bildirmeye başlamış olabilir.

Mesela kıza "aşığım ben, yarın evlensek fena olmaz aslında xd" demişsin kankam. Kıza bunu farkında olmadan muhtaçlık belirtisi olarak yansımasından problem yaşarsın. Kız bu sefer seni kullanır. Aynen yazdığın gibi.

Dediğin cümle sana sırılsıklam aşığım, beni bırakma der gibi hissettirdi beni mesela.

Kankam çok fazla next yapmışşın. Bu sıkıntı. Yanlış hedeflere mi odaklanıyorsun?

Bunun birden çok sebebi de olabilir. Ortamında sana ters kişiler denk geliyor olabilir. Ama suçu sadece karşı tarafta arama derim.

Bunu derken aslında demek istediğim kullandığın bazı kelimeler karşı taraf için muhtaçlık bildirmeye başlamış olabilir.

Mesela kıza "aşığım ben, yarın evlensek fena olmaz aslında xd" demişsin kankam. Kıza bunu farkında olmadan muhtaçlık belirtisi olarak yansımasından problem yaşarsın. Kız bu sefer seni kullanır. Aynen yazdığın gibi.

Dediğin cümle sana sırılsıklam aşığım, beni bırakma der gibi hissettirdi beni mesela.
Kanka bu taktiği Gökhan X abimizin yazısından almıştım, ciddi bi soru alınca kaçış yöntemi olarak ciddiyetin amına koyma yöntemim. Ne zaman bu tarz cevaplamak istemediğim ciddi bi' soru denk gelse hep böyle bokunu çıkarıyorum, abartıyorum. Ne kadar yanlış olduğu tartışılır, bi' ara deneyip gözlemlemek lazım aslında güzel noktaya değindin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8