Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kaykay Seçimi

S.A

Gençler kaykaya başlamayı düşünüyorum ama pek bi bilgim olmadığı için kendime uygun kaykay nasıl alırım vs diye düşünüyodum size sorayım dedim.

Öncelile 1.85 ve 76 kiloyum ayak numaram 43

Oturduğum yerde skatepark olmadığı için normal yollarda kullanabileceğim bi kaykay istiyorum. hani çıkayım gece sokaklarda takılayım vs.
Yardım ederseniz sevinirim.

S.A

Gençler kaykaya başlamayı düşünüyorum ama pek bi bilgim olmadığı için kendime uygun kaykay nasıl alırım vs diye düşünüyodum size sorayım dedim.

Oturduğum yerde skatepark olmadığı için normal yollarda kullanabileceğim bi kaykay istiyorum. hani çıkayım gece sokaklarda takılayım vs.
Birader hız yapıcaksan, yola gideceksen longboard ama hareket yapmak istiyorsan skateboard daha degişik birsey istiyorsan waweboard veya pennyboard seçebilirsin. ama buraya sormanı anlayamadım googeldan minik bir araştırmayla bulabilirdin.

S.A

Selam cruiserboard kullanabilirsin fakat dikkatli olmanı öneririm yaklaşık 5 yıldır sürüyorum ve küçük bir kırık yaşadım kolumda gereksiz yere 1 ayım gitti. Şimdi sattım hevesim bitti artık. Yolda seni görmezler kaldırımda süremezsin şehrinde yollar uygunsa bilemem tabi. Şehrinin yolları uygunsa al yoksa önermem.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8