Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendi Yapmadığımı Paylaşmam

Yürüyüş şeklini yukarda anlatıldığı gibi yaptığında cidden çok fark oluyo insanların tepkisi bile değişiyo

11. madde benim için çok zor, nasıl aşılır bilmiyorumda :D Örneğin yanyana oturduğum bir kişinin gözüne bakmak off... Çok rahatsız oluyorum.

Düzenleme: ben birine bakarken tek gözüne bakıyorum nedense bana öyle gözüküyor çift gözüne nası bakıcam? noluyor bana yaaa acaip sorunluyum şuan onu farkettim. :D
Kanka bukalemun değilsen zaten iki gözüne de bakamazsın ki karşındakinin 😄 bir gözüne baksan zaten karşındaki anlamıcaktır ha illa ikisine bakıyo gibi olsun diyosan iki gözünün tam ortasına yani burnuna bakabilirsin. Annene falan söyle mesela iki gözümün ortasına bak diye. Baksın, gözlerine bakıyo sanarsın farkedilmiyo yani.

Bazilari cidden yararli ve uygulanabilir ama genel olarak icimizden geldigi gibi davranmaliyiz.Ornegin ellerim cebimdeyken ozguvensiz gozukuyosam bile umrumda degil cunku ben oyle rahat hissediyorum ve oyle mutluyum

Beden dilinizi davranşınızı değiştirmek yerine mentalitenizi değiştirin. Eğer mentaliteniz değişirse(özgüvenli, bolluk bilincine sahip, dominant karaktere sahip, kendisine iyi bakan biri) olursanız otomatik davranısınıza yansır
Bu tarz şeyleri bir profesyonel desteği olmadan yapmaya calisip kendinizi kasmayın.Kasrqaa diyeceklerimi özetlemiş.Özel olarak zarafet,davranış dersi falan almiyosanız kendinizle cok oynamayın ilerisi için kesinlikle iyi olmayacaktır.Mantaliteni degistiriceksin.Yeri gelir dediğini de tekrarlaman gerekir,yeri gelir kizi duymadigin icin ona da egilirsin kendinizi boyle şeylerle kısıtlamanız çok saçma ve gelişiminiz için kesssssinlikkkle aşırı zararlı.Sözüme güvenin yada bunları yapmaya calisip kendinizde travmalar yaratin.Sonra atlatabiliyosanız atlatırsınız.

Tavsiyeler oldukça açık verilmiş ve bunları doğal bir şekilde pratiğe dökersek çok iyi faydalar sağlarız

Ses tonum pürüzlü buna bağlı olarak da boğuk çıkıyor.Elimden birşey gelmiyor bu konuda.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8