Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

kendimden taviz vermem sacmaligi.

kendisi gibi davranan ustun karizmatik sikici tyler durden alfalara selamlar. amacina ulasmak icin gerektiginde egilen, maske giyen, rol kesen betalar gidebilir. onlar zaten anlatacaklarimi biliyor.

taviz vermeme sacmaligini bir kenara birakmalisiniz. evet biliyorum, fight club, tyler durden, adam cop evde yasiyor ama ozgur falan filan.

"ya ben en azindan karakterliyim. kendimden taviz vermedim. o adamlar zaten hep baskalarinin gotunu yalayarak yapiyor." bu sozu de bir kenara birakin.

herkesin kendine has dusunceleri var. yasamis, yasayan ve yasayacak olan hic bir insan ile tamamen ayni fikirlere sahip degilsiniz. bu gercekten muhtesem bir olay ama bu farkliliklari gizlemeyi ogrenin.

hayatta istediginiz gibi davranarak basariya ulasamazsiniz. gerektiginde dogru kisilerin onunde egilin. bu sizin fikirlerinizden vazgectiginiz, onlara ihanet ettiginiz veya karaktersiz oldugunuz anlamina gelmiyor. fikirlerinize icte bagli oldugunuz surece; disarida egilmeniz, kalkmaniz, dans etmeniz, takla atmaniz onemli degil. karakterli, onurlu ve gercek bir alfa gibi davranmanizin kazandiracagi tek sey kisa sureli ego tatminidir. halbuki uzun vadede basariya giden bir yolu kendi ellerinizle kapatirsiniz.

sunun farkina varmanizi istiyorum: hayat "karakterli" olmak icin cok kisa. gosterdiginiz onurlu davranislar siz oldugunuzde topraga gomulecek. kimse arkanizdan "ahmet de patronuna boyun egmemisti." demeyecek. uzun vadeli dusunup kendinden taviz veren kisi de bir gun olecek. onun verdigi tavizler de topraga gomulecek ama her zaman daha fazla kazanacak, daha cok saygi gorecek, daha cok sey basaracak.

fight club olayini asin artik. chuck palahniuk onlarca yayinevi sahibinin onunde egilerek kitabini bastirdi. siz de bu kitabin etkisinde bir hayali yasiyorsunuz. umarim bir kac kisi de olsa yaptigi yanlisi farketmistir.

iyi geceler.

Filmler kağıda yazılan efsanelerdir. Bu yüzden tavırlarımıza değil de aklımıza yazılıyor. Oynayanın gerçek hayatına yansımadığı gibi.
Bu hatayı RP yapıp saçmaladığınızı görüp, kaybettikten sonra anlayacaksınız.
Güzel yazı, boş değil.

Çok iyi biyere deyindin taylırcılık oynayanlar flimdeki müridlerden başka birşey değil ,g*t yalama mevzusu şöyledir arkadaşın vardır onla iyi olmak istersin bazı görüşlerine istemsizce onaylarsın adam ulan bu çocuk iyi der sana sahiplendiğni düşünür sen bu sefer ondan vaz geçtiğinde ondan daha iyi arkadaşlarla takılmaya başladığında g*t yalıyor der.Ulan hani başta ben senin için iyiydim ne oldu da g*t yalıycı oldum illaki senin köpeğin gibimi sadık olacağım ne alaka bile demeyin gene bir şey bulur bu tiptekiler o kudurur yatar arkadaşlarına sizi kötüler arkadaşlarınız siz başta kötü görür siz yükseldikce arkadaşları o kötüleyeni bırakır derlerki götyalıycı değilmişsin lan aslında ben seni böyle biliyordum derler.Arkadaşlık menfat yoksa ilişkiniz yavaş yavaş düşer menfat denilince para mülk gibi şeyler gelmesin eğlence bile olabilir menfatleri varsa alışverişteyseniz siz adamsınız değilseniz götsünüz .Makvayelist düşünce biçimine alışın yıllardır racon bu yok torpil var ben bu dünyada biyerlere gelmem yok şu bahaneler bahaneler elindeki koşula bak ona göre haraket et olmadı koşullarını artır iyiki bu forumda mızmız koyunları görmüyorum hunharca katletme isteiğinden başaka birşey düşünemezdim (bana benzemeyeni öldür .d ) .

haklı bir yazı. Kadınları tavlamak, iş hayatında başarılı olmak veya hayatta bir amaca ulaşmak için maalesef kendi yapınızdan biraz ödün vermelisiniz. Normal olarak yakın çevremin enerji deposuyumdur. Üzgün görünmek veya boş boş bakışlarla etrafta takılmak karakterime çok terstir. ANCAK üniversite ortamında, kadınlarla iletişimde, iş başvurusunda ağırbaşlı, kendinden emin ve sakin kalmalısınız. Kadını elde etmek için enerjik olup artist bi' hale bürünürseniz o ''taylır dördın'' imajını yok edersiniz. Belli insanları örnek alın ama gerektiğinde kendiniz olmaktan vazgeçin. Sonuçları hızlıdır. Sonuç alındığında bırakılmamalıdır.

haklı bir yazı. Kadınları tavlamak, iş hayatında başarılı olmak veya hayatta bir amaca ulaşmak için maalesef kendi yapınızdan biraz ödün vermelisiniz. Normal olarak yakın çevremin enerji deposuyumdur. Üzgün görünmek veya boş boş bakışlarla etrafta takılmak karakterime çok terstir. ANCAK üniversite ortamında, kadınlarla iletişimde, iş başvurusunda ağırbaşlı, kendinden emin ve sakin kalmalısınız. Kadını elde etmek için enerjik olup artist bi' hale bürünürseniz o ''taylır dördın'' imajını yok edersiniz. Belli insanları örnek alın ama gerektiğinde kendiniz olmaktan vazgeçin. Sonuçları hızlıdır. Sonuç alındığında bırakılmamalıdır.

tam olarak kadını elde etmek için enerjik ve artistmi olun diyorsun kanka

tam olarak kadını elde etmek için enerjik ve artistmi olun diyorsun kanka
hayır dostum öyle yaparsan kasıntı imajı veriyorsun. Bir kadını etkilemek için belli bir seviyeye kadar kendinizden taviz vermeniz gerekiyor diyorum. Sakın bunu yanlış anlayıp kadını ''OneItIs'' yapma ama. Sadece belli basamaklardan geçene kadar ayıya dayı de.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8