Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendinden kurtulmak istemek

Daha önce ınstagramdan tanışıp konuştuğum kız vardı bunla defalarca küsüp barıştık defalarca mavi hap ayağında buna yalvardım ettim bisiler sonrasında meme fotoğrafları da almaya başladım vs. Sürekli sohbet ettiğim ama aynı şehirde olmamıza rağmen bir türlü buluşamadığım bir kızdı bu (Hâlâ buluşamadık). Sonra bir şekilde küstük gene muhabbeti kestik. bugün ben aramalarda aramaları silerken bunun numarasını kaydedip wpden baktım bunu görünce dur mesaj atayım dedim ve attım gene konuşmaya başladık. Birbirimizle flörtöz cümleler kurarken bile eski sevgilimi özledim mesaj attım su çocuk çok yakışıklı diyecek bir gevşeklikte bir kızdı. Neyse konu bundan alakasız ben kızımızı tanıtayım dedim wpden vs. Konuşuyoruz baya iyi tanıyoruz sayılır birbirimizi. En son konuşmada hiçbir konuda yeterince tatmin olmuyorsun dedi açar mısın ne demek istiyorsun dedim. Yani kendini yetersiz buluyorsun dedi bende dedim kendini geliştirmek için sürekli daha iyisine zorlayacaksın ben o yüzden kendimi hep geliştirmeye çalışıyorum dedim. Hayır sende kendinden memnun olup geliştiren hava yok daha çok kendinden kurtulmak isteyip bambaşka birisi olmak isteyen birisini sezdim bu benim görüşüm vs. Dedi. Kız burada beni efsane bir şekilde açıklamış. İçten içe bunu istesem de dışta hâlâ aynı kalıp olan beni geliştirmeye çalışıyorum. Aslında ben kendimi resetleyip içine bambaşka şeyler yüklemek istiyorum ki kız bunu bende tespit etti. (Gene kendimi geliştiririm fiziğimi ya da yeni bir şeyler öğrenmeyi ama burda resetlemekten kastım karakter)

Tek geçilen haline geldiğini kendin de belirtmişsin. Kimse bir günde değişmedi, yavaş yavaş istediklerine ulaşıcaksın ; tabi isteyip, çalışmaya devam edersen.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8