Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendini ağırdan almak işe yarar mı her zaman ikili ilişkilerde ?

Merhabalar , kendim adına gerçekten köklü değişikliklere başladım bedenim için crossfite başladım eskiden hemen herşeye atlayan biriydim kızlar la konuşurken ya da yeni bir iliskiye başlarken yenilgiyi kabul etmiş gibi davranırdım ne derse tamam derdim onun çevrimiçi olup olmamasını kontrol ederdim kendi kafamda acaba başkaları ile mi mesajlaşıyor komplolarına yer ederdim beynimde ta ki bu forum sitesini okuyana kadar değişim başladı şunu anladım kendim için başladım örneğin bir kızla konuşuyorum yaklaşık 4 aydır ve uzakta 3 ay kadar daha uzak olucaz tavrımı ortaya koydum bu kıza başta beta gibi davranan ben şimdi çok farklı çok yavaştan alıyorum ilişkyi ağzımdan güzel söz duymak istiyor fakat ben söylemiyorum şu an o beni elde etmeye çalışıyor panpalarım çok zevkli benim kurallarım işliyor Kısacası size tavsiyem crossfit sporuna başlayın herşey ondan sonra başladı

Ağırdan almak iyidir elbette. Lakin sizin durumunuzu tam olarak bilmesem de şu yazıyı okumanda fayda var.
Erkeklerin Yaptığı En Büyük Hata

Onun dışında sadece sporla yetinme ve sadece o kızla yetinme. 3 ay uzun bir süre. Bu süre zarfında kızın gönlü başka yere kayabilir.

Alternatiflerin olsun alternatiflerin olmasa bile sohbet etmelik kız arkadaşların olsun.

Kitap oku, film izle, çık dolaş, araştırma yap sadece sporla yetinmek dümdüz adam yapar seni.

Bak forumda bir saha raporu var onu da oku: Kaslı Çocuk Vs Ben (Saha Raporu?)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8