Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendini Baştan OluştUrmak

Kardeşlerim,size kendimi anlatmak veya sorunun nereden aklıma geldiğiyle ilgili sizin zerre sikiniz de olmayan bilgilere yer vermeden soru mu sormak istiyorum.

Amaçım başkalarının,küçükken bana yükledikleri bir işe yaramayan ve bana engel olan özellikleri düzeltmek,sevmediğim özellikleri değiştirmek ve yeni güzel özellikler eklemek.

Sıkıntı burada nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum olumlama yaparak da bi yere kadar gelebildim çok zaman alıyor özgüvenimi kazanmak için 9 ayı aşkın süredir yapıyorum(özgüvenimi 2,5 3 ayın sonunda kazanmıştım geri kalan süre ise artırmak içindi) bütün herşey için bu kadar uzun süre bekleyemem otohipnozu biraz araştırdım ama nasıl yapıldığıyla ilgili detaylı bir şey bulamadım.

Sorunumu anlamışsınızdır diye tahmin ediyorum bana yardımı olabilecek her türlü bilgiye açığım,umarım verilen cevaplar diğer kendini geliştirmek isteyen kardeşlerimin de işine yarar şimdiden teşekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8