Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendinize Görev Vermek ve Level Atlamak!

google play istek listemde dolasirken bisey farkettim indirdim kurcaladım ve uygulamanin kendimize gorev verip zorlugunu secip her yaptigimiz goreve gore level atladigini farkettim.

Uygulamanın Adı : LifeRPG

Kendinize Görev Veriyorsunuz Örnek: Bugün 60 Sayfa Kitap Okuyacağım 3 Ay İçinde 30 Kızla Tanışacağım vb. vb.

ve bu gorevleri yaptiginiz zaman gorevi yapilmis isaretleyip sectiginiz zorluga gore xp kazaniyorsunuz.

Uygulamada birsürü seçenek mevcut;

Görev Tekrarlama, Hatırlatma, Yetenek (Psikoloji, Gelişim diye tek tek yetenek acip goreve ekleyip yeteneklerinizinde seviyesini arttirabiliyorsunuz) ve daha fazlası...

bi nevi kendinize verdiğiniz görevleri oyunlaştırıyorsunuz ve bu görevleri daha çok yapasınız geliyor

Gerekli Bir Program Olabileceğini Düşündüm Böyle Bir Konu Açayım Dedim

İyi Forumlar...

Kanka, gereksiz bence ya kendi aklın ile sorumluluk edinirsek , bir programa bağlı kalmadan bunu yaparsak daha çok gelişim sağlarız gibime geliyor ya sence ?

Kanka, gereksiz bence ya kendi aklın ile sorumluluk edinirsek , bir programa bağlı kalmadan bunu yaparsak daha çok gelişim sağlarız gibime geliyor ya sence ?

oyle daha yararli olabilir fakat yeterli motivasyonu bulamayan kisiler icin oyunlastirarak daha kolay hale getiriyor gerekli buldum ve paylasayim dedim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8