Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendisine saygı duyana herkes saygı duyar. + Örnek

Kendisine saygı duyana herkes saygı duyar. Kendisini seveni herkes sever. (Örnekler arttırılabilir) Herkesten kastım, herkesi memnun edemezsiniz ama bu çerçeveye girmeyenleri de takmamanız daha iyidir. Mesela arkadaş grubunda oyun oynayacaklar, sizide çağırıyorlar. Sizin de işleriniz var. Gelemem dediniz. Arkadaş grubunuz oyun boyunca size küser. Ama oyunun sonunda herkes sizin işlerinize zaman ayırdığınız için saygı duyacaklardır. Heleki oyun sıkıcı geçtiyse sizi mükemmel olarak görecekler. Oyunlara sürekli katılmamak yanlış olur arayı açarsınız, onun yerine hafta sonu ya da müsait bir vaktinizi söylemeniz daha iyi olacaktır.

Video Örnek (buradan farkettim eskiden izlemiştim bulmam zamanımı aldı)
Dakika 4 Saniye 55.

Elon Musk: Zamanımı aşmak istemiyorum
Bay Khan: Okay, okay, okay. :)

Mesela biz olsak (yada bu bilgiyi bilmeden önce) adamı kırmayalım ya diye sorun yok falan derdik..

Lütfen bu yazımı "aaa doğru söylüyor ya" diyip geçmeyin gerçekten 5 dakika bile olsa hayatınızda nerede kullanabilirsiniz düşünün ve benimseyin.

Fakat adam kibarca zamanım yok ama 15 dk daha durabilirim demiş... Fakat içinden yine de kalkmak geçiyordur fakat bu anlatmak istediğini anlatmayı engellemedi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8