Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Kesinlikle İzleyin Arkadaşlar İbret Alınacak bir video

Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
181
Tepkime puanı
371
Şehir
İçel

Arkadaş bir tane kaşarın gazına geliyor arkadaşları uyarıyor girme diye ama gençliğin verdiği hatayla suya atlıyor ve hipotermi olup tam 7 yıl felç kalıyor.Video eski belkide daha çok kalmıştır.Demem o ki böyle orospulara sakın kendinizi kanıtlamaya çalışıp böyle şeyler yapmayın.Şahsen bende orda olsam eğlence için atlardım çocukta kendimi gördüm çok üzüldüm.
 
Son düzenleme:

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
730
Tepkime puanı
2,013
Şehir
Eskişehir
Erkek erkeğe bir durum olsa eğlenmek için atlamayı düşünürdüm. Ortamda kız olan yerde asla bu toplara girmem. Kız atlayamaz dese sunu bunu sikimde olmaz.

Çocuğun beden dilinden anlaşılıyor kızın gazıyla atladığı. Birde kız, aptal gibi gülüyor. Bu haberi ne zaman görsem moralim bozulur. Çocuğun annesi çok güçlü birisi böyle olaya rağmen sakin kalıp mantığıyla hareket edebiliyor. Ben erkek halimle çocuğumun(çocuğum yok olursa diye :) ) başına iş gelse bu kadar mantıklı düşünemem direkt duygusal düşünmeye başlarım.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst