Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kilit nokta katlanılabilir insan olmak

KIZ ERKEK TÜM İLİŞKİLERDE GEÇERLİ KURAL “katlanılabilirlik”

örneğin maçoyum alfayım benim dediğim olur derseniz sıçtınız tebrikler artık bir amipsiniz.

kıza bağırır çağırır,şuraya gitme buraya gitme haber vericeksin şunu giymiyceksin dersen kız bıkar gider,ha diceksinki kardeşim ben sevgilimin açık giymesine sinir oluyorum karışırım ozaman bende sana ne işin var öyle kızın yanında derim git köyden evlen bu yazımı hergün farklı hatunlarla takılacak rahat adamlar için yazıyorum zaten sen ciddi kafadaysan düzeltmeye çalıştığın bir kızla ciddi düşünme,insanları değiştirmeye çalışmaklada yorma kendini ha dozunda bazı şeyler yapılabilir ama kıza şuraya gitme,buraya gitme,sen nereye baktın gibi tavırlar yaparsan zaten meni israfısın.

KIZ SANA NEDEN KATLANSIN ? bunu sor kendine

KIZLA TARTIŞMA POLEMİKTEN KAÇIN!

insanlar mutlu olduğu yere gider dopamin nerde biz orda ! yani kıza sinirlensen bile frenliyceksin tartışma yok ana amaç birlikte güzel vakit geçirmek,gülmek eğlenmek

KISKANÇLIK YOK ! özgüvensiz erkek hareketidir bu kıskansan dahi belli etme neyini kıskanıyorsun kardeşim başka erkek elinden alıcak diye korkuyorsan korkma ondan daha iyiler var eğer dediklerimi yaparsan kıskanılan tarafta olursun

SÜREKLİ KIZI ARAMAK DARLAMAK YOK-dozunda ilgili olun bi iyi bi kötü adam olmayın buda bıktırır aptala döner kız kaçar hep centilmen hep kibar pozitif olucaz ama ilgiyle boğmuycaz tabiki ilgileneceksiniz ilgi size artı katar ama dozunda örneğin nasıl olduğunu sorun bir derdi varsa arkasında dağ gibi durun hallederiz diyin size güvensin kızların hep babasıyla derdi vardır zaten hep kısıtlanır azarlanır siz sığıncak limanı olun ikinci sıkıcı babayı istemiyor kız rahat huzurlu olucağı adamı istiyor

HAYATINIZ GÜZEL OLUCAK BUNU YANSITICAKSINIZ söylemesi kolayda nasıl olucak derseniz çok basit ferrariniz olması şart değil kardeşim güzel bi cafede arkadaşlarınızla 10 tlye kahve içebilen sosyal işinde gücünde akşamları güzel bi mekanda kızla iki bira içebilen bir adam herhangibi bir kursa arada konser gibi etkinliklere giden spor yapan adam zaten güzel yaşıyordur ve kıza bu hayat güzel gelir zaten kızlar havuzlu villa falan aramıyor gerçeklerin farkındalar çünkü,siz böyle yaparsınız çoğu erkeği solladınız bile.

İNSANLARLA DÜŞMAN OLMAYIN bu sizi a sosyal yapar insanları erkek kız fark etmez biraz alttan alıcaksınız kavga en son seçenek olucak unutmayın insanlar stresten kaçınıyor siz eğlenceli pozitif aranan adam olucaksınız

CİNSEL AÇLIK ÇEKİYOR İZLENİMİ VERMEYİN! kıza yatmak istediğinizi bile söyleyin ama asla aç bir şekilde değil sürekli cinsel açlık çeken bi adam en aç kıza dahi itici gelir ve size katlanmaz.diğer erkeklerden bir farkınız olsunk size katlansın.tabiki ilginizi çekebilir seks yapmak istersiniz bunuda belirtirsiniz sıkıntı yok ama çekici bir şekilde yapın ne yapıyorsanız aç bir şekilde değil ilginizi belli ederkende,yatma arzunuzu belli ederkende çekicilikten çıkmayın sakin kontrollü olun.

HİÇBİR KIZ AA BU NE İYİ ÇOCUK DİYE SİZİNLE İLGİLENMEZ ONA SIKICIMI GÜZEL Bİ HAYATMI SUNUYORSUNUZ BUNA BAKAR VE KALPTEN ÖNCE ÇEKİCİLİĞİNİZE BAKAR.

çekici değilsen istersen dünyanın en masum adamı ol boş.

bu dediklerim zaten baş kurallardı aranan adam olmak için ama çekici olmaya yeterli değil

Çekicilik için ,dış görünüş sosyal statü diksiyon,bakım,vücut,yaşadığın hayat,beden dili,çevre,ses tonu,para,koku gibi bir ton şey var bunlar zaten forumda yazıyor tekrar açmaya gerek yok

bir cümleyle toparlayacak olursak çekicilik,katlanılabilirlik bu ikisiyle birlikte tüm hayatınız değişir

bana maçolardan bıkıp gelmiş okadar hatun varki anlatamam,evlensem dahi eşimle arkadaş gibi olucam yoksa görüyoruz evlenenlerin halini tüm gün kavga gürültü o yüzden rahat olun kasmayın heleki sevgiliyken.

zaten dediğim gibi biri olursanız kızın gözü diğer erkekleri görmüyo bunu kendinizde görüceksiniz o yüzden yormayın kendinizi.

kız kendisine fino köpeği gibi davranan adamı istemez sen kimsinde katlansın sana bir olur iki olur sonra yallah ha katlanıyorsa kendine saygısı olmayan ruh hastası bir hatunla berabersinizdir koşarak uzaklaşın normal bir insan mutlu olduğu yeri ister insan beyni buna odaklıdır o sken sevilir klişesi hikâye ben kızın hayatını skmeden gayette onunla yatabiliyorum :)

Son düzenleme:
Kızlara direk seninle yatmak istiyorum mu demeliyiz ? Türkiye'de ? Pardon Konya'da bunu yapabilir misin ?

ilk dakikadan demedim,istediğini belli edebilirsin dedim kardeşim şehir şehir semt semt yazı yazamam burda. ayrıca şehirlede bitmez konya ne alaka sen izmirin her semtinde yine bel altı açılış yapamazsın bunu belirtmeden anlayacak kapasitede herkes o yüzden yazıya ekleme yapmıycam sen anla yeterli.kızlara ne istiyorsan o şekilde yaklaş ilk dakikadan olmasada duruma ortama insana şehre göre ayarlayın bunuda ben anlatmayım aq,gidip selam seks yapalımmı ? diyin demişim gibi anlamışsın kanka 😃

Ol da gör sonuçlarını

kardeşim eşinle cinsellik için yada evlenmek için evlen ozaman bende seni göreyim,arkadaştan kastım hem sevgili hem arkadaş gibi olucaksın arkadaş gibi muhabbet edip kafan uyuşucak yoksa o iş yürümez sırf kadın diye yürümez arkadaş gibi eğlenip muhabbet edip tartışabilmen lazım. zaten karı kocaya hayat arkadaşı derler başlıkta geçen amipten kastımda senin gibi adamlar oluyor.

kardeşim eşinle cinsellik için yada evlenmek için evlen ozaman bende seni göreyim,arkadaştan kastım hem sevgili hem arkadaş gibi olucaksın arkadaş gibi muhabbet edip kafan uyuşucak yoksa o iş yürümez sırf kadın diye yürümez arkadaş gibi eğlenip muhabbet edip tartışabilmen lazım. zaten karı kocaya hayat arkadaşı derler başlıkta geçen amipten kastımda senin gibi adamlar oluyor.
dönüp yazıyı bir daha okudum yazının çok güzel tarafları var ama çok kötü tarafları da var kötü tarafı ise kızla hiçbir zaman arkadaş olmayın kızın arkadaşa ihtiyacı yok kardeşim ha sen ben böyle dedim diye benim kızları sadece s*kip atılmalık bir varlık olarak gördüğümü düşünüyorsan asıl sen amipsin!

ayrıca senin o maço dediğin adamlar kendine güveni olmayan hatunu elinden kaçırmamak için dağ delmeye gidecek adamlar
İNSANLARLA DÜŞMAN OLMAYIN bu sizi a sosyal yapar insanları erkek kız fark etmez biraz alttan alıcaksınız
alttan almayın beyler! sadece duygusal olarak tepki vermeyin yeter ama kendinizi her zaman savunun erkekler bile alttan alan adamdan soğuyor siz bir de kızı düşünün

yazıdan faydalı şeyler almaya bakın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8