Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kilit nokta katlanılabilir insan olmak

dönüp yazıyı bir daha okudum yazının çok güzel tarafları var ama çok kötü tarafları da var kötü tarafı ise kızla hiçbir zaman arkadaş olmayın kızın arkadaşa ihtiyacı yok kardeşim ha sen ben böyle dedim diye benim kızları sadece s*kip atılmalık bir varlık olarak gördüğümü düşünüyorsan asıl sen amipsin!

ayrıca senin o maço dediğin adamlar kendine güveni olmayan hatunu elinden kaçırmamak için dağ delmeye gidecek adamlar

alttan almayın beyler! sadece duygusal olarak tepki vermeyin yeter ama kendinizi her zaman savunun erkekler bile alttan alan adamdan soğuyor siz bir de kızı düşünün

yazıdan faydalı şeyler almaya bakın
alttan almaktan kastın ne kanka misal neden soğurlar belki yanlışım var bu konuda ama ben yeri geldiğinde alttan almak gerektiğini düşünüyorum ama alttan almak yerine hep ego konuşturur erkeklik yaparsak bu sefer tartışmaya dönüyor iş kızda tartışmadan ilişkiden kaçıyor bir zaman sonra ego çatışmasına dönüyor olay hakkımızı tavrımızı tabiki koyarız ama ufak tefek durumlarda alttan almalı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8