Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kilo Almak İsteyenler Bakınsın

Arkadaşlar benim boyum 183 cm.Geçen sene kilom 55 civarı bir şeydi ama boyumda 180 di . Sonra ben Antalya ya tatile gittim her gün denizdeydim . Hemde günde en az 5 saat civarı. Hatta bazı zamanlar 9 saat kalıyordum .(Tabii plaj eve yakın 5 dakka yürüme mesafesi ara da eve gidip yemek yiyip geri geliyordum). Neyse bu yüzme konusu benim boyumda artışa sebep oldu ama kiloda verdim. Antalya dan döndüğümde kilom 52'ydi ve bir şeyler yapmam lazımdı. Tam olarak hatırlamıyorum da yaklaşık Ekim-Kasım civarı bir urun keşfettim: Keçi boynuzu özü

Gidip eczaneden aldım onu. Fiyatı 25 lira gibi bir şey tahta bir kaşıkla veriyorlar. Çünkü demir kaşık içindeki bazı vitaminleri öldürüyormuş. Onu kullandım kilo almamda baya yardımcı oldu. 64 kiloyum şuan ve ondan sadece 1 tane kullandım. Günde 3 kere aç karnına bir kaşık ondan yiyordum. Sonrasında ara verdim baya kullanmadım. Bir gün Keçi boynuzu tozunu da keşfettim. Onu da günde 2 veya 3 kere bir bardak süte 1 yemek kaşığı kullanacak şekilde yemekten sonra kullanıldığını öğrendim. Çok az bir miktar kullandım o da güzel. Yalnız karıştırması biraz zor ondan dolayı bir bardak sütü ve bir kaşık tozu bir şişeye koyup çalkalayıp içmek daha iyi olur. Bende yarın 2 kavanoz öz bide 1 kilo toz alacağım. Sonuçları merak eden kişiler mesaj atsın 2-3 hafta sonra ne değiştiğini paylaşırım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8