Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kilo Almak İsteyenlere İpuçları

Zayıf ve çelimsiz bir genç olmak zordur. Çelimsiz olduğunuz için çevrenizde saygı görmezsiniz, hatunlara çekici gelmezsiniz, giydikleriniz yakışmaz vs. Kilo almak zor zanaattır yani öyle olmazsa ne sen bu konuyu okuyor olurdun ne de ben tecrübelerimi burada paylaşıyor olurdum. İşte size birkaç öneri:

1- Spor:
Vücut geliştirme sporuna başlamanızı şiddetle tavsiye ederim. Spor hem iştahınızı açacak hem kas kütlesi edineceksiniz hem de vücudunuz şekle girecek. Ağırlık antrenmanlarına başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum

2- Erken Kalkmak:
Erken kalkınca hem yemek için daha fazla vaktiniz olacak hem de gün içinde daha fazla sürede aktif olacağınız için karnınız acıkacak.

3- Meyveler:
Midemizi büyütmek (bilimsel olarak böyle bir tabir var mı bilmiyorum) amacımız. Yemeye alışmamız lazım hem de meyveler sağlıklıdır. Mevsim meyvelerini ara öğünlerde tüketmeniz faydalı olacaktır.

4- Bisküvi:
Pek faydalı olmasa da 100 gr. Biskrem vişnelide yaklaşık 500 kalori var. Yemesi de basit. Biskrem veya başka bir bisküviyi ara öğünlere ekleyebilirsiniz; 500 kalori az değil

5- Sofradaki Diğer Besinler:
Kahvaltı masasından iki haşlanmış yumurta yiyip kalkmayın. Peynirdir ne bileyim pekmez falan da tüketin.

6- Antidepresan
Antidepresan iştah açar. Remeron ilacı kilo almaya birebirhahahahhah şaka lan şaka kilo aldırır ama boş verin bulaşmayın

Buradaki en önemli faktör bence spora başlamak

her yemekten sonra şişene kadar su icin iyice buyutun mideyi (denenmedi) belki ise yarar

her yemekten sonra şişene kadar su icin iyice buyutun mideyi (denenmedi) belki ise yarar
Araştırmalarım sonucunda yemekten sonra su içmek kilo almaya bi' katkı sağlamaz. Belki yemek sırasında tüketirsen 2-3 günlük kilo alma durumu görülebilir. Ama o da su ile olacağı için eninde sonunda kilo düşümü yaşanacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8