Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kim bu Tcma

Sizce bu tcma nasıl biriydi gercekten insanlara karşılıksız birşeyler öğretmek isteyen birimiydi yoksa amacı populer olmak isteyen birimi onun hakkında o benim hayatımı değiştirdi yaşamayı öğretti diyende var dolandırıcı diyende fetöcü diyende yazdıkları gerçekten okumaya değer şeylermi

Güzel bir makale vardı allahsız alfa yazmıştı yani onda da söylediği gibi alacağını al ve yoluna bak tcmadan öğrenilecek çok şey var dostum.

tcma okumuştum zamanında ama kendisi insanları sadece içi boş bir özgüven yüklemesi yaptı ve o adam sayesinde bazı ınsanlar pozıtıf yonde degısırken negatif yonde degisenlerde oldu ama tcma nın yazdıgı her şey doğruydu okumanı şiddetle tavsiye ederim.

mucxjzzz diye birisi inci sözlükte bir makalesi vardı onada bakmalısınız asıl değişmemde yardımcı olan adam mucxjzzz idi

başlığının adı 'buraya gel çok şey kazanacaksın'

tcma okumuştum zamanında ama kendisi insanları sadece içi boş bir özgüven yüklemesi yaptı ve o adam sayesinde bazı ınsanlar pozıtıf yonde degısırken negatif yonde degisenlerde oldu ama tcma nın yazdıgı her şey doğruydu okumanı şiddetle tavsiye ederim.

mucxjzzz diye birisi inci sözlükte bir makalesi vardı onada bakmalısınız asıl değişmemde yardımcı olan adam mucxjzzz idi

başlığının adı 'buraya gel çok şey kazanacaksın'
Ben bu başlıkla;bu yola başladım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8