Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

KİMSEYİ SEVEMİYORUM

Birine karşı bir şeyler hissedemiyorum çok güzel bir kız olsa bile. Sadece onunla takılmak istiyorum 1-2 gün sonra ondan da sıkılıyorum birini sevmek istiyorum ama sevemiyorum bağlanamıyorum kimseye. Mesela okulda bi kız var kimse sorarsanız sorun okulun en güzel kızı o diyeceklerdir ve o kız bana aşık ama ben hiçbir şey hissedemiyorum bir sürü kız var bu şekilde bir şeyler hissetmek istiyorum ama olmuyor çok çabuk soğuyorum ve sıkılıyorum. Zeki kızlara karşı zaafım var sanki zeki bir kız olduğu zaman çok çabuk yakınlaşabiliyorum kızla çok fazla ilgimi çekiyor zeki kızlar ama onlara bile bağlanamıyorum sevemiyorum kimseyi. Sizce sorun nedir ?

Sorun aslında bir sorun araman. Çok fazla şey okudun diğer erkeklere hatta kızlara göre çok fazla şey biliyorsun. Bilinç altın seni koruyor.

Sorun aslında bir sorun araman. Çok fazla şey okudun diğer erkeklere hatta kızlara göre çok fazla şey biliyorsun. Bilinç altın seni koruyor.
Haklısın aslında aklıma her zaman bu geliyor zaten bu okudğum tecrübe ettiğim şeyler aklıma geliyor istesem de bağlanamıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8