Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kırmızı Hap Sonrası İlk Tango

Bundan bir kaç yıl önce Kırmızı hap öğretilerini okuyup, rahip modda bir süre takıldıktan sonra öğrendiğim teorileri, pratiğe dökme zamanı gelmişti.

Bir kaç başarısız oyun girişimlerimden (avm, sokak ve cafe ortamlarında) sonra evime yakın sayılan bir üniversitenin Eğitim Fakültesi'nde soluğu aldım.(Okula girerken baya zorluk çektim) Bir kahve alıp kantinin bahçesinde bir masaya kurulup sağı solu kesip bir kaç başarısız deneme sonrası hedefime odaklandım. Tek başına oturuyordu HB 6 civarıydı. Masanın üzerine attığı kitaplardan biyoloji bölümünde okuduğunu anlamıştım. Derin bir nefes alıp yanına gittim;

• Merhaba, biyoloji bölümünde okuyorsun değil mi?
  • Evet.
  • Ya bende bir kurbağa varda, önümüzdeki kurbanda onu kesebilir misin?
  • Pardon anlamadım.
  • Kurbağayı diyorum islami usüllere göre kesebilir misin?
  • (Kahkaha tufanı) Sen deli filan mısın?
  • (Elimi uzattım) Sayılır adım K...
  • (Gülme krizi geçmek bilmiyor) Bende B...
Sonrasında tanışma faslı tabi kendimi olabildiğince gizli tutmaya çalışıp merak uyandırmaktan geri kalmadım. Ağırlıklı olarakta dark triad tiplerindeydim.

İlerleyen günlerde sık sık buluşmaya devam ettik. Telefon ile minimum iletişim kuruyordum. Onun attığı mesajlara ya cevap vermiyordum ya da bir kaç gün sonra yazıyordum. Sadece buluşmak istediğim zamanlarında arıyor ya da mesaj atıyordum. Mesajlarda şu şekildeydi;

"Akşam saat 8'de x cafe'deyim." (Sanki sahne alacağım aq şimdi dönüp baktığımda kötü mesajlarmış aslında)

Ben x cafe'ye 8'den sonra giderdim ve o hep orada olurdu.

Bir kaç gün böyle devam ettikten sonra bir akşam benim evde takılırken ben artık inceden seksüel ortamlara girmeye karar verdim. Alkolünde etkisiyle o gece bir günah gecesi yaşadık.(Allah'a şirk mi koştunuz lan?)

Sabah benden önce uyanıp kahve yapmış (ulan bari kahvaltı hazırla vicdansız). Klasik kız tripleri uzun sessizlikler, uzaklara bakmalar. Ben hiç bir şey olmamış gibi takılıyorum tabi. Bu daha fazla dayanamadı ve o 100 puanlık uzmanlık sorusunu sordu;

• K... biz neyiz?
  • Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz B...
  • ... (Büyük sinir oldu)
  • Tamam belki fazla pislik değilizdir üzülme bu kadar.
  • Neyse benim çıkmam lazım derse yetişeceğim.
  • Tamam iyi dersler. Akşam dışarı çıkarsam mesaj atarım.
  • Ben gelemem herhalde ders çalışacağım.
  • Tamam.
Gittikten taş çatlasa 1 saat sonra (herhalde mevzuyu arkadaşlarına anlattı ve onların gazıyla) mesaj attı;

"Beni tek gecelik olarak mı düşündün? Ben öyle birimiyim senin gözünde?"

Normalde uzunca bir süre yazmayacaktım ama dayanamadım.

"Hayır bir kaç gece için düşünmüştüm"

B...: "çok komiksin ve aşağılıksın beni bir daha rahatsız etme" (klasik kız tripleri)

"Tamam iyi bak kendine"

Çok değil 3 gün sonra gelen mesaj;

"Cevap yazmayacağını biliyorum ama yinede sana yazmak istedim..." ile başlayıp sayfalarca özür dileme, sen haklıydın, daha yeni tanıştık falan filan.

Ertesi gün cevap yazdım;

"Akşam saat 8'de x cafe'deyim"

Uzunca bir süre fuckbuddy tadında takıldık. Hatta arkadaşlarıyla da ufak kaçamaklar yaşadım. Kırmızı hapın bana ilk kazandırdığı hatundu. Çoğu teorik bilgileri onun üzerinde deneme fırsatı buldum. Kobayımdı resmen o benim.

Motive edici bir yazı olmuş. Takipteyim reyiz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8