Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kısa Saç Aksesuar Önerileri

Merhaba, bazı arkadaşlar zamanında saçımı uzatmak için neler çektiğimi hatırlayacaklardır. Ne yaptıysam olmadı ve eski dönemime döndüm saçlarım 2 numara kestiriyorum ve herkes gayet yakıştığını söylüyor. Saçım kısa olduğu için aksesuara daha fazla bir önem vermem gerektiğini düşünüyorum. Genelde koyu renkli şeyler giyerim bu kriterlere uygun kolye, bileklik vb. aksesuar ve tarz önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Zincir kolye güzelinden dandik 5 tl ye satılanlardan falan değil

Bileklik,saat

Kafa tipine göre şapka hava alanlardan seç saçını havasız bırakma yakışırsa kasket şapkalara yönel(peaky blinders şapkası)Kesinlikle cap tarzı rapçi şapkaları alma önü geniş olanlar modası geçti moda olması bile saçmaydı öntarafı deri,kadife şapkalar aşırı iyidir

Kışın bere takmanı öneririm h&m de uygun fiyatlı güzel bereler var koyu renk giyiyorum demişsin ama bere alcaksan açık renkli almanı tavsiye ederim kırmızı,sarı gibi

Ve yüz tipine göre gözlük (güneş gözlüğü normal gözlük)

sol kulağına ikili küpe takabilirsin, ikisi de küçük halka olunca hoş duruyo bence

Zincir kolye güzelinden dandik 5 tl ye satılanlardan falan değil

Bileklik,saat

Kafa tipine göre şapka hava alanlardan seç saçını havasız bırakma yakışırsa kasket şapkalara yönel(peaky blinders şapkası)Kesinlikle cap tarzı rapçi şapkaları alma önü geniş olanlar modası geçti moda olması bile saçmaydı öntarafı deri,kadife şapkalar aşırı iyidir

Kışın bere takmanı öneririm h&m de uygun fiyatlı güzel bereler var koyu renk giyiyorum demişsin ama bere alcaksan açık renkli almanı tavsiye ederim kırmızı,sarı gibi

Ve yüz tipine göre gözlük (güneş gözlüğü normal gözlük)
Teşekkürler dediklerine bakacağım. Bere dışında şapka çok yakışmıyor ama yine de şansımı deneyeceğim. Bu arada optik gözlük kullanıyorum oval onun için güneş gözlüğü maalesef kullanamıyorum.

sol kulağına ikili küpe takabilirsin, ikisi de küçük halka olunca hoş duruyo bence
Teşekkürler deneyeceğim.

Önerilere açığım..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8