Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kışlık,Çekici,İltifat Alan ve Yayılımı Yüksek Parfümler

Öncellikle İyi Akşamlar Fiyat da sorun yok ama gerçekten kadınlar tarafından sevilen yayılımı yüksek parfüm istiyorum ve kışlık olması kaydıyla blue de channel kullanan biriyim bazı arkadaşlar kadın için mi alıyorsun gibi söylemlerde buluncak benim için önemli olan sevdiğim kokunun da sevilmesidir amaç sadece karşı cins değil insanlar için gerçekten kullananlar parfüm isimlerini yazıp yorumlarsa memnun olurum teşekkür ederim herkese

kanka parfümü çok öne çıkarma kişisel bakımını yaptıktan sonra parfümsüz de oluyor o yüzden kendi sevdiğin kokuyu bulup çok sıkmadan devam et derim

Rochas man önerebilirim.
Kullandığım zamanlar parfümü sormayan övmeyen kız yoktu.

Prada luna rossa black, kış için öneririm fakat almadan önce bir kokusuna bak mümkünse.

Kokular aslında çok subjektif bir kavram. O kokunun güzel olmasından çok sende nasıl durduğudur. Adam gidip 1000 liralık parfüm alsa da yakışmayabiliyor. Parfümün fiyatı ve markasından çok teninde nasıl durduğu önemli.

Bir mağazaya gidip hatta kadın çalışana fikir danışarak deneyebilirsin. Hatta belki ufak da bir oyun oynarsın.

Gerçi pandemi vardı. Çikolatalı kokuları (böyle tatlı tatlı şeker gibi kokanları değil de) ya da odunsu kokuları deneyebilirsin. Hele hafif esmersen bir de maskülen giyinişin varsa çok güzel duruyorlar. Bir tane koku vardı tam odunsu ve ormanımsı (ormanımsı ne *mk) adını hatırlamıyorum ama cidden efsane kokuydu. Adını hatırlasam alacağım ama sıktın mı böyle nasıl anlatsam sanki maskülenliğin sıvı hali gibiydi. Çok erkeksi kokuydu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8