Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Kız benden ayrılmak istediğini söylediğinde olan tepkim

Katılım
26 Temmuz 2018
Mesajlar
4
Tepkime puanı
10
Yaş
27
Şehir
İzmir
Arkadaşlar 3 aydır bir hatunla konuşuyoruz tam anlamıyla sevgili olamadık ama yol katettmiştik baya son 2-3 haftadır soğuk yapıyordu bana il dışına çıkmıştı 2 aylığına mesajlara cevap vermemeler , aramamalar falan yani duygusuz mesaj atıyordu bende atıcaksan at mesajı konuşmayalım yoksa dedim soğuk davranacaksan böyle diye sonra aradı beni birşey hissetmediğini söyledi bana karşı artık başlarda hissediyormuş ama sonradan hissetmediğini söyledi şu an sana karşı boşum dedi konuşmayalım dedi bende tamam dedim bana uyar dedim sonra kız sen nasıl sevdiğini gördük falan dedi benim yalvarmamı bekliyormuş gerizekalı ona muhtaç olmadığımı gösterdim biraz bozuldu teşekkür falan etti telefonda dedim teşekkür sana kalsın gerek Yok dedim sonra ilerde bilmiyorum birşeyler hissedermiyim sana karşı dedi bende ilerde kendi kendine hisset sen dedim benim kurallarım gereği ikinci şans kimseye vermem dedim zannedersem bu başka birini buldu topluyorum konuyu bu forumu okumaya başladıktan sonra değişimi gördüm normalde ben böyle bir durumda ağlardım yalvarırdım ama bu sefer öyle olmadı gayet normal tepki verdim kız çok şaşırdı
 
Katılım
10 Nisan 2018
Mesajlar
111
Tepkime puanı
150
Şehir
Antalya
laf sokmaya calismissin. bu sinirlendigini, istemedigin bir durumda oldugunu dahasi mutsuz oldugunu gosterir. gayet rahat bi ses tonuyla 'peki, gorusuruz' deyip telefonu kapatman daha faydali olurdu. ona karsi kin besleme, kusme ve hakaret etme. onu degil, yasanmisliklari sil.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst