Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kız Grupları Hakkında Part I

Selam forum, genel eğitim hayatım boyunca, gerek normal ortamlarda 4-5 ya da daha fazla kız bulunan kızların yanında çokça bulundum, içlerine girdim. Buna dayanarak bu yazıyı hazırladım

İlişkilerin en kilit noktası sizin ya da kızın arkadaş grubudur. Çünkü bu grupların bulunması için birkaç sebep vardır. Tahmin ederseniz eğer çoğu kurulan ilişkide çıkar söz konsudur.

Elbette her arkadaşlık ilişkisi çıkar üzerine kurulu değildir, fakat derinliklere indiğiniz zaman çıkar meselesi olarak yorumlanabilecek belli başlı şeyler olabilir. Konu bu olmadığı için devam ediyorum.

Öncelikle neden topluluk halinde hareket edilir? Neden gruplar oluşturulur? Bunların sebebi evrimsel içgüdülerdir görebileceğiniz birçok hayvan türü koloni halinde bulunmaktadır. Neyse bunu da geçiyorum ve kızlara geliyorum

Daha önceden belirttiğim gibi erkek-erkeğe ne kadar çok rekabet varsa bunun yarısı ya da daha azı kadınlarda gözlemlebilir. Bu gruplaşmanın en farklı iki hali;

Bütün kızların güzel olduğu bir grup

Sadece 1 ya da 2 kızın güzel olduğu bir grup

Bütün kızların güzel olduğu grupta, bir yere hep beraber giderler, hep beraber otururlar çünkü gruptaki birisi dikkat çekerse o dikkat tüm grubun içerisinde dağılmış olur. Özellikle egoları daha yüksek olurlar.

Sadece 1-2 kızın güzel olduğu grupta ise liderlik söz konusu. Güzel olan kızın fikirleri dinlenir, güzel olan takip edilir ve iç psikolojide kıskançlık olsa bile göz ardı edilmeden güzel kız takip edilir.

Dostum sanki bir şeyler eksik ya daha fazla yazı beklerdim. Ama güzel olmuş eline sağlık. Part 2 falan gelecek mi?

Yazıyı okuyunca cidden böyle bir seyin varlığını dogrulayabilecek tecrübelerim var. Haklı bir yazı ama daha uzun olmasını isterdim. Veya en azından part part gitsen diğer arkadaşın dediği gibi çok iyi olacak.

Dostum sanki bir şeyler eksik ya daha fazla yazı beklerdim. Ama güzel olmuş eline sağlık. Part 2 falan gelecek mi?

Yazıyı okuyunca cidden böyle bir seyin varlığını dogrulayabilecek tecrübelerim var. Haklı bir yazı ama daha uzun olmasını isterdim. Veya en azından part part gitsen diğer arkadaşın dediği gibi çok iyi olacak.

Başlığa part 1 yazmayı unutmuşum. 2 Gelecek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8