Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kız Grupları Part II

Tekrar selam forum, ilk yazımda makalenin part part devam edeceğini belirtmeyi unutmuşum, bu kadar dallanıp budaklanan bir konuyu tek seferde yazmak çok uzun sürer.
Neyse ben yazıya geçiyorum

İlk part neden bu grupların oluştuğundan bahsetmiştim, bu yazıda doğru bir ilişkide kızın arkadaş grubunda ne dikkat edilmeli, kız gruplarının konuşma konularından bahsedeceğim.

Kızlar erkeklerden önce gratis indirimlerini, moda, makyaj vesaire konuşur bunu hepimiz tahmin edebiliriz zaten

Öncelikle erkekler konusunda kadınlar oturdukları yerlerde ya da tuvalette (tuvalette dedikodunun tillahı döner :D ) asla meriç tipli efendi çocukları konuşmazlar, konuştukları olur mu? Elbette fakat gerçek ilgi ve odak her zaman lider, atılgan, özgüvenli adamlardadır.

Örnek vermem gerekirse meriç tipli efendi tip hakkında geçebilecek olası bir diyalog;

Kız 1 : Meriç çok efendi çocuk,yanımdan ayrılmıyor sürekli yardım ediyor bana....
Kız 2: Aynen ya.... (3 dakika konuşuldu ve bitti)

Bir diğer örnek ise Alfa karakterimiz hakkında geçebilecek bir diyalog. İsmi de X olsun

Kız 1 : X çok karizmatik çocuk, yakışıklı,bakımlı, giydiklerine dikkat ediyor...
Kız 2: Aynen (En az 10-15 dakika konuşuldu bu karakter)

Bu şekilde Meriç ve Alfa'nın üzerinde ne kadar durulduğunu iyice anlamış olduk.

Kız grubunda olumlu etki bırakmak için ne yapılmalı?

Bence burası zor olabilecek kısım çünkü bir çok parametre mevcut. Öncelikle kıza karşı açılmakta zorlanıyorsanız, kızın arkadaş çevresindekilerle aranızı iyi tutmak çok iyi olacaktır. Tabii ki hep onlarla iyi bir ilişki kasacağım diye uğraşmayın, sadece aranız soğuk-nötr olmasın, olumlu bir izlenim bırakın yeter. Bunun faydası şu şekilde olur

Bir kızla sevgili olmak istiyorsanız direkt kendisine açılmak yerine ilk önce arkadaşları arasında olumlu bir izlenim bırakmak kıza açılmak daha kolay hatta açılmanıza gerek kalmaz kız size açılabilir.

Bir kızın yakınında bulunuyorsanız ve çemberinin içine girebildiyseniz mutlaka dedikodunuz döner! Buna alışsanız iyi olur çünkü mutlaka gerçekleşen bir olay.

Sevgili adayı olan kızınız kendi iç güdülerini takip etse bile gruptaki diğer kızların da fikirlerini dinler, eğer kızın aklı çelinirse ilişkinin kurulması cidden zorlanır. Bu yüzden 1 kız için değil bütün kızlar için bunları yapın!

• Kıyafet tercihleriniz. Tavus Kuşu Teorisi burada iyi bir materyal olur (Aynı şekilde Robert Greene'nin İktidar kitabında geçer). Evet giydiklerinizin dikkat çekmesi daha çok konuşulmanıza sebep olur. Mutlaka iyi bir tarzınız olsun (abartılı olmasın), sonuçta görülmeyen şey konuşulmaz.
  • Kültür Birikimine sahip olmak. Şimdi burada bahsetmek istediğim şey gidip "sanat tarihinden master yap" tarzında değil, ama çevrenizdeki bütün herkesten x1.5 kat daha kültürlü olmaya çalışın. Çünkü x1.5 kat bir miktar daha fazla kültürlü olmak demektir. Çok üstün birikime gerek yok ama konuşulmak için yeterdir.
(Matematiksel ispat 10 x 1 = 10 , 10 x 1,5 = 15)
  • Kararlılık, savunduğunuz bir fikri kişi değişmeksizin herkes karşısında savunabilme bir dik duruş belirtisidir ve oldukça karizma bir karakterdir.
  • Müzik Zevki, burada da gidip beethoven,mozart dinleyin demiyorum ama genel olarak müzik kültürüne sahip olup her türden az buçuk dinlediniz bir parça,sanatçı olsun. (örnek : Metal türünde x grubunu dinle, Rock türünde y grubunu dinle. Tabii ki kulağına hitap eden müzikleri bul, zorla dinleme yani)
  • Depresif kişilikten uzak dur, gülümseyen eleman ol. Tek başına bir köşede oturup somurtan adam olmayın.
  • Mükemmel gibi gözük, olma. İnsanlara karşı mükemmel gözükmeye çalış, çünkü tamamen mükemmel olmakla uğraşma. Kızlar mükemmel olduğunu düşünür fakat derinliklere inip sorgulamazlar.

Part 3 için kesin bir şey diyemem anlatdığım, eksik kalan konular varsa toparlayıp part 3 yazabilirim ancak.

Yararlı konu kesinlikle part 3 gelmeli :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8