Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızı eğlendirememek

Beyler benim birini güldürme yeteneğim maalesef yok. Bu yüzden bende kızla kafeye,sinemaya gitmek yerine lunaparka gitmenin iyi bir şey olabiliceğini düşunuyorum siz ne diyorsunuz ? Ya da nasıl espiri anlayışı kazanabilirim ????

Son düzenleme:
Beyler benim birini güldürme yeteneğim maalesef yok. Bu yüzden bende kızla kafeye,sinemaya gitmek yerine lunaparka gitmenin iyi bir şey olabiliceğini düşunuyorum siz ne diyorsunuz ? Ya da nasıl espiri anlayışı kazanabilirim ????
Esprili olmana gerek yok herkes esprili olacak diye bir şey yok kasma

Kıza tüm duyguları tattırmak yerine neden mutlu etmeye çalışasın. Sen mutlu olduğun sürece oda yanında mutlu olucaktır.
Kadınlar baskın bir erkekle birlikteyse onun mutluluğunu önemser, kadınlar ezik bir erkekle birlikteyse kendi mutluluğuna önem verir. Espiri yapmana gerek yok, tanışma zamanı küçük bir espiri patlarmanda fayda var.
Tavsiyem geliştirmeye bak espiri yeteneğini ilerde illaki lazım olucak.

Kızı eğlendirememek mi?Sen kızı eğlendirmeye çalışmamalısın bu direk kızı ödül olarak görmene sebep olur.Baştan çerçeveyi kaybedersin onu değil onla birlikteyken eğlenmene bak yoksa çok kasarsın.Espri yeteneğini ise Harun D. nin kızlarla konuşma kılavuzu var çok faydalı birçok egzersizi var internetten arasan pdf ini bulabilirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8