Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızın bakire olup olmadığını nasıl anlarım?

Beyler merhaba
Diyelim bir kızla beraberim şuan yok öyle bir şey kızın patlak olduğunu nasıl anlarım?
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kızın zaten davranışlarından her türlü anlaşılır. biraz daha gevşek , yılışık davranır.

Abi yaşın 28 mi bilmiyorum ama sana bir örnek vermek istiyorum.

Bir aslan, bir Ceylan gördü biraz yaklaşmıştı ki ona daha önce başka bir aslanın saldırdığını fark etti, bu aslan o avdan vazgeçer mi?

Ben sevgilimin daha önce sevişmesini önemsemiyorum. Benden önceki hayatının özel kısmı beni ilgilendirmez. Şu anda ne yapıyor beni o ilgilendirir.

Ha kardeşim sanane ben bakire istiyorum diyorsan eyvallah.

Fakat bu doğanın kanununu egonuz yüzünden çiğnemeye gerek yok.

Zaten kız eğer sana karşı bir şeyler hissediyorsa, sor. Anlatacaktır.

Fakat umursama sorarken de dinlerken de.

Bilader bunu sormanın amacı ne aq. Bokunu çıkardınız iyice. Ellenmişse ne olur ellenmemişse ne olur?

Bilader bunu sormanın amacı ne aq. Bokunu çıkardınız iyice. Ellenmişse ne olur ellenmemişse ne olur?
@Shine Kardeşim biz burada ne için varız? "Bunu sormanın amacı ne aq, bokunu çıkardınız iyice" demek için mi?

Eğer öyleyse bizim daha kendi kendimize saygımız yok ki gidip kızlardan saygı bekliyoruz!*

davranislarindan belli olur fakat sonsuztanrinin dedigine katiliyorum kizin benden onceki ozel hayati beni ilgilendirmez suan ne yaptigi ilgilendirir

Pompa alıp şişir eğer hava kaçırıyorsa patlaktır. Harbiden bu nasıl soru?

@sonsuztanri 'nın söylediği gibi eğer bakire değilse ve kız seni seviyor, sana güveniyorsa söyleyecektir kendisi. Yok seni sevmiyor ve güvenmiyorsa anlaman mümkün değil.
Çünkü Google'de en çok aranan cümlelerden bir tanesi "İzmir Kızlık Zarı Dikim Fiyatı"

Gizlemek isterse her türlü gizler.

yukarda denildiği gibi gizlemek isterse gizleyebilir ama;
cinsel konularda beden dilini yorumlaayabilirsin konu hakkında konuşabiliyorsa zaten söyleyebilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8