Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızla Nerede Buluşabilirim ?

Selam dostlar.
Kızla buluşmayı düşünüyorum ancak cafe ve restoranlar kapalı. Dışarda yürümek, parkta oturmak falan var aklımda sizce bu şekilde başarılı bir buluşma geçer mi ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Açık hava konseptli avm lerin banklarında, starbuckstan 2 kahve eşliğinde olur. Veya manzarası güzel bir yer teras vs. En güzeli bahane et ordan senin eve escalate edersin iş görür en güzelinden. Pandemiyi fırsata çevimek lazım ;)

Açık hava konseptli avm lerin banklarında, starbuckstan 2 kahve eşliğinde olur. Veya manzarası güzel bir yer teras vs. En güzeli bahane et ordan senin eve escalate edersin iş görür en güzelinden. Pandemiyi fırsata çevimek lazım ;)
Sağ ol hocam :D ama küçük bir şehirdeyim öyle bir ortamı yok kafeler de kapanınca gidecek yeri kalmadı. Bahane edip direkt bana gel desem nasıl bir tepki verir sizce ? Kızla ilk buluşmam olacak ama daha önce de görüşüyorduk.

Sağ ol hocam :D ama küçük bir şehirdeyim öyle bir ortamı yok kafeler de kapanınca gidecek yeri kalmadı. Bahane edip direkt bana gel desem nasıl bir tepki verir sizce ? Kızla ilk buluşmam olacak ama daha önce de görüşüyorduk.
Avrupa da olsa işe yarama ihtimali var Türkiye de en kaşarı bile olsa hayır diyecektir yüzde 90. Tabi kız çok kaşardır, senden çok etkilenmiştir, eski sevgilisinden başkasına vererek intikam almak istiyordur vs. istisnalar kaideyi bozmaz. Elazığda öğrenci ortamı nasıl bilmiyorum ama işi garantiye alayım risksiz sonuca ulaşayım dersen. İlk buluşmada dışarı çağır rapport(rahat ettir) kas kız çevrende olmaya alışsın, senden zarar gelmeyeceğini kavrasın(bunu zaten yaptın varsayıyorum). İlk buluşmada DHV kas iyi taraflarını öv(yaptıysan pekiştir), ondan sonra biraz phone game a.k.a. text game kas(eğer sana olan ilgisi düşükse işin zor). 2. buluşmada yine dışarı çağır oradan da bir bahaneyle eve escalate yap. Önemli olan nokta yavaş kaynayan sudaki kurbağa misalı kızın topun ucunda olduğunu amacının sadece onu eve atıp becermek olduğunu kavratmaman.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8