Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlar Bende Ne Buluyor

Basit dusunursek kendini o seviyede degerli gormedigin icindir. Aslinda degerlisin gozlerinde ama kendine inanmiyorsun. Burada her ne kadar yazsamda ego masturbasyonundan oteye gitmez senin icin. Taa derinlerinde kendini degersiz ve yetersiz gormekten vazgec tek cozum bu.

Helal olsun kardeşim böyle devam et

Ön Not : Eğer egoist olduğumu falan düşünüyorsanız kusuruma bakmayın çünkü kendimi öven bazı şeyler söyleyebilirim bu yazıda.

Herkese merhaba.

Merak ettiğim bir konu var başlıkta gördüğünüz üzere.
Normalde içe kapanık ve az biraz asosyal olarak tarif edilen biriyim.
Ama her ne hikmetse kızlar aşırı bir ilgi gösteriyor.
Normalde kızlar, sosyal olan erkeklere ilgi göstermez mi ?

Yani dışarı çıktığımda gelen bakışları hesaba katmazsak bayağı bir ilgi var.
Boyumdan mı, saçımdan mı, vücut dilinden mi bilemiyorum.

Mesela gözüne kestirdiğin bir kız vardır, gidip konuşursun ve olay ilerler yada çoğunlukla reddedilirsin.
Şu ana kadar gidip de bir kıza yürümüşlüğüm yok, hatta hiç sevgilim bile olmadı.
Çoğunlukla "O.N.S." teklif eden kızlar var.
Ama dini inançlarım gereği cinsel ilişkiye girmedim şu ana kadar.

Neden olabilir ?
Bence kendine inançsızlığın olmuşsa bunu kendini yüceltip karşı tarafın ilgi noktası olmana yoruyor olabilirsin. Yani artık asosyallikten kendini yapamadığın konularda düşünerek ve tarafına yorarak tatmin ediyorsun. Belki de sandığın ilgi noktaları ciddi değil. Biraz kendini gözden geçirmelisin.

Bu forum galiba özgüven kazanma yeriyle karıştırılmaya başlandı saçma sapan başlıklar görmeye başladım yöneticilerin her yazıyı onaylamaması gerektiğini düşünüyorum artık duruma bakılırsada arkadaşın üzerine gidilmiş özgüven zedelenmesi yaşamasın sonradan

"Anlaşılıyor ki insanların birbirine tahammülü bile kalmamış. Yanlışsa yanlıştır, olabilir. Ama bir insanın üstüne bu kadar gidilmez. Sadece bu yazımda seviyeyi düşürmüş olabilirim.Ancak öyle bir niyetim yoktu.Sizden yardım bekledim, bir fikir ortaya koymanızı
bekledim.Ancak beklediğimi alamadım."Seviyeyi düşürmemek" için forumu bırakıyorum.

Kalın sağlıcakla...
"

Yardım falan beklemiyordun. Açıkça ilgi ve onaylanma bekliyordun, bu konuda haklısın beklediğin şeyi alamadın. Yazını ilk birkaç gün önce gördüm. ilk iki satırını okumam kapamama yetti. Asıl acınası olan da tahminen düşündüklerin sadece bir illüzyon. Dışarıda ne kadar, ben böyleyim ben şöyleyim diyen dallama görsem hepsi aynı sonuçlanıyor. Gerçekten böyle olsalar bunu kanıtlamaya yahut anlatmaya ihtiyaç duymazlar. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Lafla peynir gemisi yürümez. havlayan köpek ısırmaz. boş teneke çok ses çıkarır. Fakirin karnı doyunca siki kalkar.

Sonuncusu alakasızdı sadece söylemek istedim. Bir insanın üstüne bu kadar gidilir. gidilir abi. artık konuyu açana konuşmuyorum ortalığa bağırıyorum. Şurada ilgi için çırpınan, gazdan ibaret olan, sadece şov yapmaya gelmiş, kalitesiz adamlara karşı sesinizi çıkarın biraz. Emin olun ki o adama da iyilik yapmış oluyorsunuz. Çoğusu böyle aciz hareketleri yaparken neden yaptığının farkında olmuyor. Yaptığınız uyarıları genjutsu yemiş birine soğuk su vurmak gibi düşünün. -naruto ölüyomuş lan :((((- Go for it. Buraya karizma-komik bir atasözü koyacaktım bulamadım.
Rez alın, bu yazıyı okuyan "topluluk korkusu tarafından saldırma güdüsünü baskılayan zıpzıp"; "sadece yardım bekleyen birine" içinde biriktirdiklerini kusacak. Tahminen yaparken de "bir alfa böyle yapardı" düşüncesi ile yapacak. Cya.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8