Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlar nasıl analiz edilmelidir?

Kızlar nasıl analiz edilmelidir? Yani sonuçta her kıza aynı şekilde yaklaşamayız. Veya bu analizden kasıt nedir? Bu olayı biraz daha açar mısınız?

Beden dili konusunda birazcık araştırma yap.Daha sonra konuşmak istediğin kızla ilk önce tanış yani herhangi bir niyetin olduğunu belli etme. Arkadaş gibi takıl sonra kızın huyunu suyunu öğrendikten sonra sana göre olup olmadığını anladıktan sonra ya geri çekil ya da tam gaz yürü.

Beden dili konusunda birazcık araştırma yap.Daha sonra konuşmak istediğin kızla ilk önce tanış yani herhangi bir niyetin olduğunu belli etme. Arkadaş gibi takıl sonra kızın huyunu suyunu öğrendikten sonra sana göre olup olmadığını anladıktan sonra ya geri çekil ya da tam gaz yürü.
beden diline fazlasıyla hakimim. diğer önerinide dikkate alacağım teşekkürler

Yani illa tüm kuralları dökmene gerek yok izleyeceğim yolları kitaplar videolar falan onları göstersen yeter

Youtube'da Play Turk kanalı işine yarayabilir.(y)
Ben kesinlikle önermiyorum. Ezber bilgiler ancak belli bir süre işe yarayabilir. İnsanlara kesin çözümmüş gibi göstermeye çalışan bir kanal.
Ayrıca karşında böyle senin benim gibi anlatıp durum analizi yapan birisi yok salt metin var. Ben onun yerine kitap falan okurum daha iyidir benim için.

All Women are Like That (Tüm kadınlar öyledir.) Her kadının içinde aynı oranda hipergami vardır. Sadece bazıları bunu bastırmada çok daha iyidir.

Analize gerek yok. Git kıza yürü. Oyununu yap ve numarasını al.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8