Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kizlara değer veren net salaktır.

caps-4112.jpg

Hiçbir kız sizi siz olduğu için sevmez.Ya yakışıklısınızdır ya da paranız vardır.

Kızlar erkekleri aksesuar olarak görür.Tek amaçları sizden çıkar sağlamaktır. ilişkiniz için her türlü fedakarlığı yapmanıza rağmen mahçup olacakları yerde hala trip üstüne trip atarlar.

Siz hiç kendine deliler gibi aşık bir erkeğe kalbini açan bir kız gördünüz mü?

Göremezsiniz...

Çünkü sizi zavallının teki olarak görüyorlar.Siz uykusuz gecelerde sigara üstüne sigara yakarken onlar emin olun sizin attığınız mesajları kankilerine okutup kahkaha atıyor ve ego kasıyor.

Ayrıca hiç kendilerini maddi ve kültür anlamda geliştirmezler. Tüm yükü erkeğin sırtına yüklerler. Konu açılınca da kadın erkek eşitliğinden bahsederler.

Evlilik konusuna gelince de sizden tek istedikleri tek bir şey var;
Evinizin ve arabanızın olması. Sevgiymiş aşkmış bunlar hikaye.

Toplumda aşk kadınla bağdaştırılıyor ya katiyyen yalan. Kadınlar aşık olmazlar sadece kendilerini en iyi yaşatacak erkeği onlarca aday arasından seçerler.

Kadınlar kendilerine aşık olan erkek istemezler, bencil duygularına kölelik yapıcak erkek isterler.

Bundan dolayıdır ki kardeşlerim kendinizi ve gençliğinizi bu sürtükler için heba etmeyin. Duygularınızdan arınmaya çalışın ve bin olun. Emin olun size öyle bir değer verecekler ki diyeceksiniz ben eskiden harbiden gerizekalıymışım.

Kadınlar özeldir ve kutsaldır lafı bizim anneleriminiz döneminde kaldı.Bu oruspular ne özeldir ne de kutsal...

Yazdıklarıma kanıt niteliğinde fotoyu üste koydum. isteyen baksın ve hak versin...
İnci sözlük ( abhicna)

Sansüre gerek yok dostum,forum zaten sansür veriyor

" 'p*ç ' babasızlara deniyo haberin osun"
- vay canına

Aslında beni reddedip zamanında küsüz,konuşma diye trip atan ın bana bunları yazmasını isterdim,daha da güçlendirirdi belki

sosyal medya benim gözümde her zaman bir kanser olmuştur.insanlar birbirlerinin yüzlerine söylemeye cesaret edemeyecekleri şeyleri sonuçlarını umursamadan yazarlar.eğer bu diyalog senin başından geçmişse takmamaya çalış p*ç babası belli olmayanlara denir ( veled-i zina). bu kadın müsveddesi ise hayatı boyunca paketlenmiş et parçası muamelesi görecektir.

eLBeT BiRi BeNHi BeNH oLDuHĞuM GiBi SeVeCeK LNn amq.
Bu konuda haklısın. Zaten beni ben olduğum için sevselerdi lisede etliy sütlüye karışmayan, karşıdaki kıza kendinden fazla değer veren, kaybetmekten korkan bir adamdım.(Yani kızların ağzından düşürmediği efendi bir adamdım). Mantıken her kadına sorduğumda bana değer versin beni adam gibi sevsin derlerdi resmen lisedeki halimi anlatırlardı kıza açılırdım(lise zamanımda) Yüzüme bakıp sen daha iyilerine layıksın, biz sadece arkadaşız gibi cevaplarla karşılaştım. Beni ben olduğum için sevselerdi(iyikide sevmediler yoksa kendimi geliştirme fırsatı bulamazdım) herşey farklı olurda.

Tabi bizi biz olduğumuz için seven canlılar varmı dünyada elbette vardır. Bunlara ise hayvan deriz. Bir köpek seni sen olduğun için sever, bir inek elindeki bıçağı görünce direk yere yatar beni yesinde aç kalmasınlar diye. Hangi kız sizi siz olduğunuz için sever. Sevdiğiniz kadın uzaylı olmadığı sürece sizi siz olduğunuz için, bizide biz olduğumuz için sevmezler :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8