Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızları etkilemenin yolları (analiz)

Başlıkta derdimi pek anlatamadım bende böyle birşey yazdım :) Herneyse başlık çok önemli değil. Kısaca bahsetmek gerekirse geçenlerde connected2 den bana bir denek yazdı. Bende üstünde deneylerimi uyguladım :D Arkadaşlar kızın gözünde diğer erkeklerden üstün gözükmek istiyorsanız kızlara her duyguyu yaşatmanız gerek. Küfürü bile yaşatmanız lazım kıza her ne kadarda sevmiyorum dese bile. O riski almalısınız !

Şimdi bu kızla hergün en fazla 5 mesaj filan yazışıyoruz. Toplam 5 gün felan geçmiştir bazı günler konuşmuyoruz bile :) Olayı inceleyelim şimdi. Bu kız bana yazdıktan sonra bir yerden konuyu açtım ve denemede toplam 4 yanlışım olduğunu söyledim hemde direkt. ego kastığımı düşündü kız ve mesajımı gördüğü halde bir gün sonra yazdı bana iyimiş diye Screenshot_2018-06-03-10-27-08.png bende 1 gün sonra cevap verip sikimde değilsin imajı vermek için dozu sınıra getirdim ve resimdeki efsane yazıyı yazdım :D kız tabii sen kimsinde bana bunu diyorsun dedi bende biraz daha esprisine aldım sonradanda ''dalgasına vurmak iyidir herşeyi ciddiye alma mutlu olamassın .d'' tarzı şeyler diyip konuyu değiştirdim sonrasında boş konuştuk sonra hobilerini sordum Screenshot_2018-06-03-10-41-13.png benden size tavsiye sohbetlerde sormayın hobilerin ne vs soracaksanız reelde sorun (onuda önermiyorum) nedenini derseniz arkadaşıma dediğimde bana kimse tanımadan saçma saçma sorulara cevap vermek istemez dedi (yanlışı varsa düzeltin) neyse bundan dolayı 1 yenilgi almıştım saten bundada kılım payı kurtardım. Deneyime devam etmek için feminizmi destekliyor musun diye sordum. Screenshot_2018-06-03-10-50-37.png bu cevapdan anladığım bu soruya en fazla yüzde 2-3 ünün hayır diyeceği. burdada kıza yanınızdayım imajı verdim. Kızda tabii instagramımı istedi :D Benim kız üzerindeki planım yanınızdayım deyip kızla dalga geçmek. Bu arada sohbet programından ilk defa biri instagramımı istedi. Buda benim için büyük bir başarı :) Başka tavsiyeleri olanlar yazsınlar :)

Feminist kızla çıkmazdım ben tercihim doğrultusunda çok aptal oluyorlar ?

Feminizm akımının ne yararı olmuş 1 kızı tavlamak için değerlerinden ödün vermen yanlış şahsen

Feminizm akımının ne yararı olmuş 1 kızı tavlamak için değerlerinden ödün vermen yanlış şahsen
aslında değerlerimden ödün vermedim sadece o öyle sanıyor :) efsane dalga geçmeyi düşünüyorum onla :) feminist olduğuna pişman edeceğim tabi deneyler başarılı geçerse :)

banada arada fake diyorlar devam edin siz sadece birşeyler öğrenmeye çalışın

Eski halimi hatırlattın bana :D önceden kızları analiz eder ona göre davranırdım simdi analiz edip tam tersine göre davranıyorum :D
kız için feminizmi desteklemek ne :D gerçi eskiden olsa bende öyle derdim. Önemli olan kur yapma becerisini arttırmak :D Ama diğer kızlarla yazışırken lütfen feminizmi destekliyorum deme :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8