Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızları Özgürlüğe Teşvik Etmek-Kısıtlamak

Evet dostlar, şimdi sizlere bu başlığın ne anlama geldiğini kısaca açıklayacağım.

Şimdi biz erkekler, flörtümüzü veya sevgilimizi başka erkeklerle konuşurken genelde ne yaparız? En başta boynuz yediğimizi hissederek başlarız hatunlara kin kusmaya: ''Sen beni nasıl aldatırsın,başka erkeklerle konuşursan bir daha benimle konuşma.. , kankaa bizim hatun kaşar çıktı,meğer ondan daha iyilerine layıkmışım...''

Buraya kadar sıkıntı yok gibi görünüyor değil mi? Biz erkeklerin mantığına göre öyle fakat işin içine kadınların yapı taşı olan duygular devreye girdiğinde bu yapılan, o kadar büyük bir hata ki...

Arkadaşlar, size şunu söyleyeyim. Günümüzde her 10 erkeğin 9'unun düştüğü bir hatadır bu. Erkeğimiz genelde böyle yapınca hatunumuza sözde sahiplenmiş olacak, sevdirdiğini hissettirmiş olacak ama bir bakıyoruz hatunumuz bir yerden sonra ''Beni çok sıkıyorsun, bunalttın resmen, dayanamıyorum artık ayrılalım.'' sözleriyle basıyor tekmeyi.

Çevremizde çok karşılaşıyoruz ''O erkekle konuşmayacaksın, kızım bak akşam dışarı çıkma gebertirim seni, Allah'ın salağı meydana etekle mi çıkacaksın, katil mi yapacaksın ulan beni...''

Siz böyle yaparak kıza resmen ''Ben sana aitim, gözlerim yalnızca seni görüyor.'' diyerek betalığa bürünmüş bir tavır sergilemiş olacağız. İçgüdüsel olarak da hatun bizi ELDE ETMEK İSTEDİĞİ ERKEK değilde ''ÇANTADA KEKLİK'' olarak görecek. Biz insanoğlu kolayı değil zoru severiz, kolayın değerini asla bilemeyiz. İşte bu yüzden elmas zor bulunan bir maden olduğu için aşşşşırı değerlidir. Eğer nadiren bulunan değilde her evde en az 2 kilo elmas olsaydı sizce bu kadar değerli olabilir miydi?

Bizler böyle yaparak kadınlardaki o rekabet hırsını yok etmiş oluyoruz ve otomatik olarak elmas değilde her evde kilolarca bulunan sıradan bir demire dönüşmüş oluyoruz. Bir kız yanındayken sana ''Offf yaa şu oğlan çok yakışıklıııı, öyle değil mi?'' dediğinde hemen ''Ne diyorsun lan sen, dellendirme beni haaa!'' demek yerine ''Aynen ya, ayarlayayım mı sana, hem yakışırsınız birbirinize.'' diyerek özgürlüğe teşvik edeceksiniz. Arkadaşlar fark ettiyseniz hatunumuz burada aslında kıskandırmalı bir shit test uyguluyor, sizlere ani öfkeyle bir tepki verirsen sınıfta kalırsınız fakat sakinliğinizi koruyarak onaylarsanız sınıfı geçtiniz demektir.

Hem olaya şöyle bakın, öfkeli bir tavır sergilediğinizde kız, daha bizden hoşlanmadan kendisinden hoşlandığınızı bilecek, size eskisi kadar değer vermeyecek, çünkü biliyor ki sizler artık çantada kekliksiniz. Fakaaat bu olayı alaya vurduğunuzda hatunun aklına şu soru gelecek ''Lan bu herif beni niye kıskanmıyor, yoksa beni beğenmedi mi, daha önce erkeklere bunu yaptığımda hepsi atlıyordu, buna ne oldu da atlamadı, galiba beni beğenmedi...'' işte bundan sonra hatun, sizin farklı olduğunu düşünerek peşinizden koşacak,sizi etkilemeye çalışacak. Bundan emin olun. Çünkü sizler böyle bir tavır sergileyerek 100 erkeğin 99'unun yapamadığı bir tavrı sergilemiş olacaksınız. Düşünün diğer koyun sürüsünden ne kadar farklısınız! Hatun da bunu fark edecek ve ona göre davranacak.

Bu dediğim, sadece bu örnekten ibaret değil. Başka neler olabilir?
-Aşkım akşam 8'de dışarıya çıkacağım dediğinde bağırıp çağırmak yerine ''Tamam aşkım,keyfine bak.'' demeniz de özgürlüğe teşviktir.
-Aşkım ya yarın baloya etekle gideceğim,kızmazsın değil mi? dediğinde celallenmek yerine ''Tabii ki hayır aşkım, bu senin hayatın ve istediğin kararları almakta özgürsün.'' demek de teşviktir.
-Sürekli evde yatan bir asosyalse ''Aşkım bak sürekli evdesin, dışarı çık hava al,arkadaşlarınla buluş,hayatın tadını çıkar, bu senin en doğal hakkın.'' demek de aynı şekilde teşvik etmektir.
-Ya da bizleri yıpratan,bir anda canavara dönüştüren ''Artık konuşmayalım.'' lafını duyduğumuzda ''Neden ya, ben sana ne yaptım, iyi o zaman bu senin kaybın,beni kaybettin.'' gibi saçma salak laflar etmek yerine sakin bir şekilde ''Peki o zaman, kararına saygı duyarım.'' demek de tertemiz özgürlüğe teşvik etmektir. Bu örnek aslında basit gibi durabilir ama özünde ise ''Kendin bilirsin, sanki sana mı muhtacım, başka hatunlar da var hayatımda, bu senin kaybın olur.'' gibi anlamlar yatıyor altında. Kız ise içgüdüsel olarak algılayacaktır bu mesajları. İşte bu yüzden kızlar, bu tip erkeklere pişman olup geri dönmek istiyorlar. İşte bu yüzden bu tip erkekler uzun ilişki adamlarıdır. Çünkü hatunlar da biliyor ki böyle adamlar kendilerine güveniyor, başkalarına muhtaç değil, karakteri güçlü,kendisine saygısı yüksek...

Her şeyi geçtim, arkadaşlar daha demin söyledim tekrar söylüyorum. Erkeklerin %99'u hatunlarını kısıtlarken %1'lik kısım, yani sizler kızı resmen ÖZGÜRLÜĞE teşvik ediyorsunuz. Şöyle bir düşünün, diğer koyun sürüsünden ne kadar farklısınız. O hatuna muhtaç değilsiniz, o hatunların elde etmek istediği erkeğe dönüşmüş olacaksınız. Çünkü sizler hatunların hayatına FARK YARATACAK YEPYENİ BİR ŞEY katmış olacaksınız. ''Özgürlük''.
Nasıl bizler hayatımıza yeni ve farklı şeyler katan insanları kolay kolay unutmayız,sürekli o tip insanların yanında olmak istersek onlar da aynı şekilde.

Sadece deneyin ve faydalarını görün. Denediğim için bu kadar rahat yazabiliyorum.

Belinize kuvvet dostlarım :)

Çoğuna katılıyorum, ama uzun süreli ilişkide bu kadar özgürlükçü olmak çok doğru değil, ancak kısa süreliyse harika bir yöntem. Uzun süredir sevgilim olan biri benim yanımda başka bir herifi aşırı övüyorsa bunu shit test olarak algılayamam. Kız da biraz dikkat etmeli

Cok guzel yazi begendim fakat sonlara dogru katilmadigim yerler var.
Ota boka da shit test dememek lazim kizin soylediklerinin hangilerinin shit test hangilerinin ciddi oldugunu anlamalisiniz ve her soyleneni shit test sayip onayla abart yaparsaniz isin icinden cikamayacaginiz durumlar meydana gelir misal ben, benimle birlikte olan bir kizin, o gun aksam yapilacak bir etkinlikte giymek istedigi eteginin fotosunu bana atip "Askim etkinlikte bunu giyecegim kizmazsin degil mi?" derse ve bu etek benim hosuma gitmemisse canim sikila sikila sirf %1 lik kisima girecegim diye istemedigim bu durumu kabul etmem. Giymek istedigi etegin hosuma gitmedigini soylerim ve ona baska bir oneri sunarim. He ozgurlukcu hanim kizimiz yok sen ne geri kafali adamsin beni kisitlayamazsin cigliklari atiyorsa mahmut abinin bir yazisindan alinti yapalim sanirim şöyle bir şeydi ona "Sen beni yanlis anladin seni tabiki kisitlamiyorum, bu etegi giyebilirsin fakat benim sevgilim olarak degil." derim.

Cok guzel yazi begendim fakat sonlara dogru katilmadigim yerler var.
Ota boka da shit test dememek lazim kizin soylediklerinin hangilerinin shit test hangilerinin ciddi oldugunu anlamalisiniz ve her soyleneni shit test sayip onayla abart yaparsaniz isin icinden cikamayacaginiz durumlar meydana gelir misal ben, benimle birlikte olan bir kizin, o gun aksam yapilacak bir etkinlikte giymek istedigi eteginin fotosunu bana atip "Askim etkinlikte bunu giyecegim kizmazsin degil mi?" derse ve bu etek benim hosuma gitmemisse canim sikila sikila sirf %1 lik kisima girecegim diye istemedigim bu durumu kabul etmem. Giymek istedigi etegin hosuma gitmedigini soylerim ve ona baska bir oneri sunarim. He ozgurlukcu hanim kizimiz yok sen ne geri kafali adamsin beni kisitlayamazsin cigliklari atiyorsa mahmut abinin bir yazisindan alinti yapalim sanirim şöyle bir şeydi ona "Sen beni yanlis anladin seni tabiki kisitlamiyorum, bu etegi giyebilirsin fakat benim sevgilim olarak degil." derim.
Ültimatom da yanlış olur, sadece bu eteği giymesini istemediğini söylersin, uzatırsa da kararlı olduğunu bildirip tercihin kendisine ait olduğunu söyleyebilirsin, ültimatom gerçekten itici birşey

Ültimatom da yanlış olur, sadece bu eteği giymesini istemediğini söylersin, uzatırsa da kararlı olduğunu bildirip tercihin kendisine ait olduğunu söyleyebilirsin, ültimatom gerçekten itici birşey
Haklı olabilirsin aslında bu cümleyi kullanmaya gerek yok, zaten bu şekilde ciddi uzatan kadınlara cümle falan kurmayın direkt kaçın tavsiyemdir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8